Heide-Park

Heide Park Niemcy


Heide Park Niemcy

Heide Park Niemcy to największy park rozrywki w północnych Niemczech, zlokalizowany w okolicy miasta Soltau, niedaleko Hamburga. Ten otwarty w 1978 roku park zajmuje około 85 ha powierzchni. W parku znajdziemy ok. 50 różnych atrakcji skierowanych do odwiedzających w każdym wieku. Większość z nich zadowoli rodziny z dziećmi. Poszukiwacze ekscytujących wrażeń również znajdą coś dla siebie. Osoby zainteresowane dłuższym pobytem w parku mogą wybrać między noclegiem w domku kempingowym ‚Holiday Camp’ bądź w hotelu ‚Port Royal’.

Big Loop

Roller coaster z inwersjami, który stawia wszystkich na głowie. 700 metrów najbardziej zakręconego toru w parku!

Bobbahn

Szalony zjazd bobslejem po ‚lodowym’ torze o długości 990 metrów. Ostre zakręty o ekstremalnym nachyleniu, długie proste i przejazd z prędkością 53 km/h przez wąski kanał ‚lodowy’.

Bounty

Ogromny statek-huśtawka wzbijający się na wysokość 15 metrów.

Aqua Spin

Aqua Spin to ogromna gondola, która kręci się naokoło oraz wokół własnej osi. Prawdziwie ekstremalne przeżycie!

Desert Race

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w przeciągu 2,4 sekundy, maksymalna prędkość 102 km/h, w sumie prawie 50 sekund ekscytującej przejażdżki roller coasterem ‚Desert Race’.

Drachengrotte – Reise zur verbotenen Höhle

Kiedyś była to spokojna przejażdżka kanałem, otoczonym kobiercami kwiatów. Kanał wpływał do kryształowego pałacu, w którym można było podziwiać różne gatunki zwierząt i roślin, stanowiące wierne kopie ich naturalnych odpowiedników.

Colossos

Drewniany roller coaster: 60 metrów wysokości w najwyższym punkcie, maksymalna prędkość: 120 km/h. Jest to również najszybszy drewniany coaster w Europie (3. na świecie)!

Flug der Dämonen

Tylko dla odważnych… Pierwszy wing coaster w Niemczech. Mkniemy 100 km/h przez 5 inwersji!

Gold von Port Royal

Pełen elementów kaskaderskich, zaskakujących zwrotów akcji i humoru 30-minutowy pokaz dla całej rodziny.

Huracan

Ogromny bęben, w którym pasażerowie zajmują miejsce w jednym z 36 boksów. ‚Huracan’ obraca się wokół własnej osi tak szybko, że zaczyna działać na nas siła odśrodkowa.

Krake

Pierwszy w Niemczech rollercoaster typu dive-coasters. Dive-coaster to rollercoaster, oferujący zjazd pod kątem 90° lub prawie 90°.

Limit

Roller coaster z podwieszanymi siedzeniami. Wisząc swobodnie w powietrzu pasażerowie są przerzucani 5 razy do góry nogami na 3 różnych inwersjach.

Monorail-Bahn

Wolno sunąca kolejka pozwala na odpoczynek i jednoczesne podziwianie parku z góry. 1,5-kilometrową trasę kolejka pokonuje z prędkością 15 km/h.

Scream

Największa wieża swobodnego spadania na świecie, wysokość 103 m, swobodny spadek z 71 m z prędkością 100 km/h. Tylko dla odważnych!

Spielplatz Capitol

Na powierzchni 2 800 m2 znajdują się 22 wodne atrakcje, 9 zjeżdżalni, wiszący most o długości 15 m, sieci do wspinaczki i wiele innych atrakcji.

Wüstenflitzer

Nauka jazdy dla małych kierowców.

Przydatne Informacje:

Soltau, Niemcy
tel. +49 1805 / 919101
info@heide-park.pl
http://www.heide-park.de/heide-park

Cennik:

tickets
tickets

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *