MegaPark

Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park.


Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park

Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego w zielonym sercu Grudziądza – miasta z ponad 900- letnimi tradycjami, przepięknie położonego na zboczach otaczających dolinę Wisły. Ze wspaniałymi zabytkami klasy zerowej: Zespołem Spichlerzy z XIV/XV w., Bramą Wodną, fragmentami obwarowań miejskich z czasów Krzyżaków. Będąc tutaj koniecznie trzeba wejść na Górę Zamkową i zwiedzić Cytadelę – unikalny obiekt militarny z przełomu XVIII i XIX wieku.

Miasteczko westernowe

W okresie od wiosny do jesieni Miasteczko Westernowe Kansas City położone w centrum Mega parku ożywa i jest wspaniałym miejscem dla wszystkich odkrywców spragnionych przygód rodem z Dzikiego Zachodu. W końcu uliczki, przy wejściu do Saloonu mignęła kolorowa, bufiasta sukienka jakiejś dziewczyny… Z boku widać dyliżans, z którego wyprzęgnięto konie… Jest szubienica – na wszelki wypadek, na ścianach domów rozwieszono listy gończe za złoczyńcami. Na ulicach miasteczka spotkać można strzelających kowboi, bandę braci Daltonów, dzikie rumaki. Tutaj zobaczycie największe i przygotowane z niezwykłym rozmachem w Polsce pokazy kowbojskie – Western Show.

ZOO i Safari- Lekcja Przyrody na Żywo

Mini Zoo powstało 1997r. Początki były skromne, zaczęliśmy od kucyka Kubusia i kilku kóz domowych. Patrząc na roześmiane i szczęśliwe buzie najmłodszych zwiedzających, postanowiliśmy rozwijać nasze Zoo. W ten sposób rok w rok pojawiali się nowi mieszkańcy m.in.: wielbłąd dwugarbny Wezyr, lamy, strusie afrykańskie i emu.

Dinozaury – park jurajski, park dinozaurów, jura park – Mega Park

Zwiedzanie parku to podróż w czasie poprzez okresy geologiczne tj. od kambru do dziś. Na kolorowej tablicy rozmieszczonej wzdłuż trasy możemy znaleźć informacje dotyczące rozwoju życia w morzach i na lądach przez miliony lat. Największą atrakcję stanowią oczywiście rekonstrukcje dinozaurów i innych wymarłych zwierząt w skali 1:1, rozmieszczone wzdłuż Jurajskiej Ścieżki Edukacyjnej. Parkowi przewodnicy (dotyczy szkół – klienci indywidualni zwiedzają bez przewodnika ) poprowadzą Państwa przez ponad 500 milionów lat historii Ziemi – przez okres dominacji dinozaurów, aż do pojawienia się człowieka.

Przydatne Informacje:

Mega Park
Zdzisława Kolasińska
ul.Południowa
86-300 Grudziądz
NIP 876-001-37 68
tel. +48 667-697-687
tel. +48 56-46-523-49 (Od 25 kwietnia 2014 r.)
www.mega-park.pl
mail: poczta@mega-park.pl

Cennik:  

KWIECIEŃ: 

 Przez cały tydzień do 27.04. obowiązuje bilet spacerowy ( bez pokazów, bez Luna Parku );

 • 14 zł normalny
 • 11 zł ulgowy^

28/ 29 i 30.04 bilet zawiera wejście do Mega Parku z Pokazami Westernowymi oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku!!!

 • normalny 40 zł
 • ulgowy 35 zł ^
 • bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym) – 130 zł (oszczędność 20 zł)
 • bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym) – 160 zł (oszczędność 25 zł)
MAJ: 
01/02/03.05.17r. oraz wszystkie majowe weekendy. Bilet zawiera wejście do Mega Parku z Pokazami Westernowymi oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku!!!
 • normalny 40 zł
 • ulgowy 35 zł ^
 • bilet rodzinny 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci w wieku szkolnym) – 130 zł (oszczędność 20 zł)
 • bilet rodzinny 2+3 (dwoje dorosłych i troje dzieci w wieku szkolnym) – 160 zł (oszczędność 25 zł)
 Maj w tygodniu bez Pokazów Westernowym, z nieograniczonym korzystaniem z Luna Parku!!!
 • normalny 28 zł
 • ulgowy 24 zł^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarze “Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park.”