Escape Game Warszawa

Escape Game Warszawa Stare Miasto


Escape Game Warszawa Stare Miasto

Escape Game Warszawa Stare Miasto to zabawa polegająca na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia. Aby się wydostać należy rozwiązać szereg różnorodnych zadań i zagadek. Gra odbywa się w specjalnie zaaranżowanych pomieszczeniach o określonej tematyce. Pokoje zagadek przygotowane są dla zespołów od 2 do 5 osób, a na wydostanie się jest 60 minut. Rozrywka dostępna jest zarówno w polskiej, jak i angielskiej wersji językowej. W Escape Game Warszawa Stare Miasto do wyboru oferowane są 3 pokoje: Krypta (fantasy), Komnata Zbrodni (mroczny) oraz Klątwa Pustelnika (przygodowy).

Krypta

Pokój zagadek w klimacie fantasy o dopracowanym wystroju, idealny zarówno dla początkujących graczy jak i doświadczonych ekip. Skorzystasz z magii którą niegdyś posługiwał się czarnoksiężnik by splądrować jego grobowiec. W tym escape roomie znajdziesz dużo zaskakujących rozwiązań i zagadek manualnych.

Klątwa Pustelnika

Przygodowy pokój zagadek z dużą ilością zadań do wykonania. Wybierzesz się w egzotyczne rejony, gdzie spróbujesz rozwikłać ukryte zagadki w chacie starego pustelnika, by uniknąć ciążącej klątwy. Escape room polecany również dla rodzin z dziećmi.

Komnata Zbrodni

Pokój zagadek z dreszczykiem emocji. Warszawa, morderca grasuje po Starym Mieście. Znajdziesz wyjście z jego komnaty, by uniknąć losu poprzednich ofiar? Mroczniejszy wystrój oraz szereg logicznych zagadek sprawia że z ciekawością odkrywa się kolejne elementy układanki przechodząc do następnych etapów gry.

Wypady ze znajomymi

Lubisz dobrą zabawę w gronie znajomych? Lubisz kreatywnie spędzać czas? Escape room to rozrywka, która pozwala przenieść się ze świata książek, filmów i gier online do świata rzeczywistego. Przeżyjesz na żywo przygodę opowiadaną w książce, czy wyświetlaną na kinowych ekranach. Staniesz się aktorem i reżyserem własnego scenariusza.

  • Cel: Wydostanie się z zamkniętego pomieszczenia
  • Czas: 60 minut
  • Zespół: 2-5 osób

Przydatne Informacje:

Escape Game Warszawa Stare Miasto
ul. Podwale 9/85 (przyziemie)
00-261 Warszawa
rezerwacje@escapegamewarszawa.pl

escape room warszawa


Godzinny Otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 16:00 – 22:00
Sobota, Niedziela: 10:00 – 22:00

Cennik:

escape-room-cennik
escape room cennik

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *