Wyspa Bora Bora

Wyspa Bora Bora

Wyspa Bora Bora. Na południowym Pacyfiku znajduje się ponad 100 wspaniałych wysp. Są wśród nich Tahiti, Moorea, Tahaa i Huahine, miejsca, w których każda para będzie zachwycona. Pokryte plażami otoczonymi przez najczystsze wody i otoczone drzewami palmowymi, Bora Bora stanowi prawdziwy raj. Mamy tutaj przepiekne laguny gdzie można pływać, nurkować, chodzić ramię w ramię wzdłuż opuszczonych plaż. Wycieczka Mount Pahia lub Mount Ohue. Po prostu prawdziwy relaks,.

Zdecydowanie wybierz ośrodek, który oferuje nadbrzeżne bungalowy, dzięki czemu można sobie pozwolić na ten wyjątkowy rodzaj zakwaterowania, który oferuje bezpośredni dostęp do ciepłej wody. Pomiędzy nimi:
Hilton Bora Bora Nui Resort & Spa: ponad 100 bungalowów krytych strzechą na palach nad laguną
Le Meridien Bora Bora: francusko-akcentowana gościnność
Four Seasons Bora Bora: gdzie Jennifer Aniston & Justin Theroux poślubili się

 

Hilton Bora Bora Nui wita pary małżeńskie i innych kochających się gości na Południowym Pacyfiku. Kołyszące się palmy kokosowe na białym, drobnym piasku okrążają małą wyspę, na której znajduje się hotel.
Ponad 100 bungalowów krytych strzechą stoi na palach nad laguną. W centrum wyspy wieże o poszarpanych krawędziach. Naturalne elementy – zwietrzałe drewno, biały piasek, wysokie drzewa, wilgotne powietrze i ciepłe, przenikliwe słońce – tworzą idylliczne schronienie. Pełne wdzięku chodniki są otoczone ogrodami, gdzie palma kołysze się w dzień iw nocy na stałym morskim wietrze.

Bora bora

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *