Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy

Chochołowskie Termy to największy kompleks basenów termalnych w Polsce Powierzchnia lustra wody prawie 3 tysiące m² 3 baseny zewnętrzne, 18 basenów wewnętrznych z wodami termalnymi i różnorodnymi atrakcjami Baseny dla dzieci z 3 zjeżdżalniami SPA&Wellness.

Warto podkreślić, że są to największe termy na Podhalu. Dzięki malowniczemu położeniu tuż u stóp Tatr Zachodnich miejsce jest wyjątkowe dla każdego, kto wypoczywa w tym malowniczym regionie.

Termy Chochołowskie to:

– baseny dostosowane do różnych grup wiekowych i umiejętności

– strefa lecznicza

– strefa saun

– SPA

– centrum fitness

– zabiegi fizjoterapeutyczne

– strefa gastronomii

– strefa malucha oraz strefa dziecka większego

– możliwość organizacji konferencji

Strefa Basenowa

W Chochołowskich Termach każdy znajdzie moc atrakcji: gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczystą plażę i wodny plac zabaw na zewnątrz, w sezonie letnim. Ci, którzy wolą aktywny wypoczynek mogą zagrać w siatkówkę i koszykówkę wodną lub popływać w basenie sportowym. Na poszukiwaczy mocnych wrażeń czekają zjeżdżalnia z zapadnią oraz dwie zjeżdżalnie pontonowe.

Saunarium

Miejsce to zostało zaprojektowane przez pasjonatów saunowania. Usytuowanie na drugim piętrze budynku daje możliwość niezakłóconego odpoczynku w intymnej atmosferze z niczym nieprzesłoniętym widokiem na Tatry.

Chochołowskie Saunarium oferuje szeroki wybór saun:

  • Sauna BIO z jałowcem
  • Sauny suche
  • Łaźnie parowe i aromatyczne
  • Sauna na podczerwień
  • Góralska Chata

Siłownia

Siłownia w Chochołowskich Termach to przestrzeń, w której zrealizujesz każdy, nawet najbardziej ambitny cel treningowy. Została wyposażona w wysokiej jakości sprzęt firmy SportsArt. Znajdziesz tu zarówno urządzenia do treningu cardio (bieżnie, rowerki poziome i spinningowe, steppery, orbitreki i wioślarza), sprzęt do treningu funkcjonalnego, maszyny siłowe bezpiecznie izolujące mięśnie oraz wolne ciężary.

SPA

Dla Państwa przyjemności przygotowana została bogata oferta zabiegów relaksacyjnych, leczniczych i fizjoterapeutycznych. W czasie klimatycznych, czerpiących z naturalnych bogactw regionu rytuałów, zaznać można wyjątkowej przyjemności i relaksu.

Godziny otwarcia Term Chochołowskich:

Chochołów 400, 34-513 Chochołów

– Baseny: 9.00-22.00

– Saunarium: 10.00-22.00

W okresie wakacyjnym (01.07.-03.09.2017) w piątki i soboty baseny są otwarte w godzinach 9.00-23.00.

Chochołowskie Termy to nie tylko baseny!
W obiekcie znajduje się największe Saunarium na Podhalu z imponującą, przeszkloną sauną widokową!

termy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Chochołowskie Termy”