Park Linowy w Parku Rozrywki

Park Rozrywki w Kudowa Zdrój. oferuje Państwu atrakcje, które z powodzeniem mogą korzystać dzieci jak również dorośli. Prowadzimy również aktywną kampanię na rzecz propagowania zdrowego stylu życia wśród osób w każdym wieku. Park Linowy JUNIOR Najmłodszych zapraszamy do naszego kolorowego Parku Linowego JUNIOR Kudowa z niesamowitymi przeszkodami, które zapewnią niezapomniane spotkanie na małym pułapie.

Sprzęt i zasady asekuracji pozostają takie same jak przy wysokim torze, co daje dzieciom satysfakcję z operowania prawdziwym sprzętem alpinistycznym, niewielka wysokość parku linowego pozwala na stały nadzór i zapewnienie pełnego bezpieczeństwa. – do dyspozycji Park Linowy z przygotowaną trasą dla zabaw z użyciem linowych mostów rozmieszczonych po między drzewami dla osób w każdym wieku. Wszystko dla miłośników aktywnego wypoczynku do sprawdzenia swojej odwagi na rozciągniętych pomiędzy drzewami mostach, linach oraz innych przeszkodach zawieszonych na wysokości od 7 do 10 metrów. – to doświadczenie dostarczy niesamowitych wrażeń każdemu, kto spróbuje swoich możliwości. Przejście 150 metrowej trasy parku linowego zakańcza zjazd „prawdziwego komandosa”.

Adres:
ul. Słoneczna 2a Kudowa-Zdrój,
Kudowa Zdrój 57-350 Polska

W sezonie wakacyjnym park jest otwarty od godziny 10:00 do 20:00.
W maju, czerwcu i wrześniu park jest otwarty we wszystkie pogodne dni od godziny 12:00 do 18:00.

Miejsce bardzo przyjazne. Tutaj dzieci zawsze znajdą coś dla siebie jeśli nie park linowy, to atrakcje stojące na ziemi zapewniają mnóstwo zabawy różnego rodzaju dmuchane zabawki, samochodowa piaskownica( ulubione miejsce chrzesniaka) gokarty oraz inne atrakcje dają pole do popisu i zmęczą nawet najbardziej energiczne dziecko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 komentarzy “Park Linowy w Parku Rozrywki”