G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Atrakcje Parków Disneya często pomijane

Atrakcje Parków Disneya często pomijane

Atrakcje Parków Disneya często pomijane. Niektóre atrakcje Disney World, takie jak Haunted Mansion i Piraci z Karaibów są charakterystyczne. Prawie wszyscy odwiedzający ośrodek w parku rozrywki znają te klasyki. Nowsze atrakcje, takie jak pociąg Siedmiu Krasnoludów i Lot Przejazdów Avatar w Pandora, Świat Awatara w Królestwie Zwierząt Disneya, generują olbrzymi szum.
Niektóre przejazdy i pokazy są jednak często pomijane. I to wstyd. Niektóre z nich są całkiem dobre i zasługują na uwagę. W przypadku miejsca tak popularnego, jak Disney World, może to być przesada, aby zidentyfikować jedną z jego atrakcji jako „ukryte” klejnoty. Powiedzmy, że niektóre są bardziej pod-radarem niż inne. Aby pomóc Ci zaplanować kolejną wizytę na wyprawie Mickey na Florydę i zdobyć trochę mniej zapowiadanych klejnotów na swoim radarze, pozbierajmy najlepsze z często zapomnianych przejażdżek Disney World.

Podróż Małej Syrenki (Voyage of The Little Mermaid)


Nie należy mylić się z przejażdżką „Małą Syrenką” w Magic Kingdom, to show w Disney’s Hollywood Studios które używa lalek, mediów, wykonawców na żywo i efektów specjalnych, by opowiedzieć historię podwodnej księżniczki. Piosenki ukochanego filmu, w tym utwory „Under the Sea” i „Part of Your World”, zostały przedstawione w prezentacji.

Turtle Talk With Crush


Kumpel Nemo, Crush, występuje w swoim własnym przedstawieniu w teatrze obok przejażdżki The Seas. Była to pierwsza atrakcja, która zawierała przełomową animację w czasie rzeczywistym Disneya. W porównaniu z podobną Monsters, Inc. Laugh Floor, Turtle Talk jest bardziej intymny, bardziej czarujący i ogólnie zabawniejszy. (Ponieważ jest interaktywny i w dużej mierze improwizowany, występy mogą się różnić.) Technologia jest tak niewidoczna, że młode dzieci kompletnie ją kupują. Rodzice tymczasem wpatrują się z niedowierzaniem i zastanawiają się, w jaki sposób animowane stworzenie morskie może rozmawiać ze swoimi dziećmi.

Zaklęty Pokój Tiki Walta Disneya (Walt Disney’s Enchanted Tiki Room)


Pierwszą atrakcją dla audio-animatroniki była sala Tiki w Disneylandzie. Wersja Disney World show, która znajduje się w Adventureland Adventure of Magic Kingdom, opiera się na oryginale z 1963 roku. Widowisko ze śpiewem ptaków i kwiatami dobrze się dziś trzyma. Dorośli doceniają jego historyczne znaczenie i rozkoszują się nostalgią, a dzieci zachwycają swoim ponadczasowym urokiem.

 

Monsters, Inc. Laugh Floor


Kiedy goście udają się do Tomorrowland Magic Kingdom, zazwyczaj robią faworyta z Space Ranger Spin Buzza Astrala i szczególnie jeśli są fanami dreszczyku emocji Space Mountain. Ale są dwie inne atrakcje w futurystycznej krainie, które są warte twojej uwagi.
Jednym z nich jest Monsters, Inc. Laugh Floor, w którym znajduje się Mike Wazowski i jego kumple z Pixar’s Monsters University i Monsters, Inc. Korzystanie z animacji w czasie rzeczywistym, imponującej innowacji Walt Disney Imagineering, bohaterowie na ekranie są w stanie interakcji z publicznością na żywo. Komedia może być chybiona, ale z pewnością będziesz mieć kilka chichotów – i będziesz zachwycony technologią.

 

Gran Fiesta Tour Starring The Three Caballeros


Nie przechodź obok meksykańskiego pawilonu Epcot, myśląc, że w środku jest niewiele więcej niż restauracja i sklep z pamiątkami. Są, ale jest też urocza przejażdżka łodzią. Część podróży po Meksyku i część mrocznej jazdy w stylu Fantasyland, Gran Fiesta Tour Obsada Trzy Caballeros łączą animatronikę, media projekcyjne, zestawy praktyczne i inne sztuczki parków rozrywki. Posiada Kaczora Donalda i jego dwóch amigos, Panchito i José Carioca.

 

The Seas with Nemo & Friends


Kiedy się otworzył, Epcot miał najwięcej „skupiania się na Edutainment”. To się zmienia, ewoluuje i wprowadza więcej znaków i atrakcji przyjaznych rodzinie. Jednak wielu odwiedzających wciąż uważa park za przeznaczony przede wszystkim dla dorosłych. Hdden w dawnym pawilonie Living Seas to dwie najlepsze atrakcje Disney World dla dzieci. Są także dwiema najbardziej pomijanymi atrakcjami ośrodka.
Jedną z nich jest The Seas with Nemo & Friends. Goście wsiadają na „clamobiles” i oglądają przygodę z postaciami Finding Nemo. Geniuszem atrakcji jest to, że animowane sceny są płynnie wyświetlane na słonym akwarium pawilonu, a Nemo i jego kumple wydają się pływać wśród prawdziwych ryb w akwarium.

 

Walt Disney’s Carousel of Progress


Atrakcją Tomorrowland, którą powinieneś rozważyć, jest klasyczna Carousel of Progress. Jest to jedna z czterech atrakcji, które Disney opracowała na New York World’s Fair w 1960 roku, i jako jeden z pierwszych miał obsadę animatronicznych postaci. Widzowie w obrotowym teatrze widzą przedstawienia trzech różnych epok postępu technologicznego w XX wieku oraz najnowsze gadżety.

 

Zaklęte opowieści z Belle (Enchanted Tales with Belle)


Park rozrywki Disney World – Magic Kingdom. W 2012 Disney rozszerzył park, otwierając New Fantasyland. Większość odwiedzających jest zaznajomiona z nowymi trasami lądowymi, Podróżą Małej Syrenki i Pociągiem Siedmiu Krasnoludków, a także słynnym Dumbo Latającym Słoniem. Ale Enchanted Tales with Belle często gubią się w tłumie.
To urocza atrakcja, która kończy się krótkim interaktywnym pokazem. Niektóre z jego animatronicznych postaci, szczególnie niezwykle płynne kandelabry Lumiere, są uderzające. Docelowi odbiorcy Enchanted Tales with Belle to małe dzieci. Jeśli nie są fanami Beauty and the Beast lub disneyami z Disneya, nastolatki, nastolatki i dorośli bez dzieci prawdopodobnie zechcą to pominąć. Ale to jedna z najlepszych atrakcji Disney World dla dzieci, a dzieci i ich otoczenie nie powinny tego przegapić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *