G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
Castaway

Castaway Bay

Castaway Bay

Castaway Bay Część rozległego kompleksu Cedar Point, Castaway Bay jest otwarta przez cały rok. Park jest średniej wielkości, ale jest pełen atrakcji, w tym kolejka Rendezvous Run pod górę, basen ze sztuczną falą, zjeżdżalnie wodne, interaktywne gry wodne, basen rekreacyjny, spa z whirlpoolem wewnątrz i na zewnątrz oraz plac zabaw dla dzieci. Park jest otwarty dla zarejestrowanych gości hotelowych, jak również dla ogółu społeczeństwa.
Dzięki tropikalnym karaibskim motywom Goście w zatoce Castaway Bay w Cedar Point poczują się, jakby właśnie wylądowali na rajskiej wyspie po wejściu do tego bujnego krytego parku wodnego. Centralnym punktem Castaway Bay jest rozbudowany park wodny z pięciopiętrową strukturą ze sklepionym drewnianym sufitem, który otacza naturalną scenerią palm, chat, laguny śródlądowych i mnóstwem przygód na mokro i dziką wodę.
Wszystko, od porywających skoków i zwrotów w Tropical Tube Slides, Pineapple Pipeline, po spędzenie plusku zabawy w Basenie Toddler’s Tide, Castaway Bay ma coś dla każdego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “Castaway Bay”