Disney’s Magic Kingdom

Disney’s Magic Kingdom

Lokalizacja: Lake Buena Vista, Floryda, USA

Może być klonem oryginalnego Disneylandu, ale Walt Disney World’s Magic Kingdom przewyższa popularność swojego siostrzanego parku. Zasadniczo jest to większa wersja kalifornijskiego parku, chociaż, rozczarowująco, jego wersje niektórych najlepszych przejażdżek Disneyland, takich jak Piraci z Karaibów, są gorsze.

The Magic Kingdom wciąż może się poszczycić niesamowitym zestawem atrakcji, takich jak Big Thunder Mountain Railroad i Space Mountain. Disney zainwestował miliony, aby rozszerzyć park Fantasyland, dodając ciemną jazdę Under The Sea – Journey of the Little Mermaid and the Seven Dwarfs Mine Train (która została otwarta w 2014 roku). Doprowadziło to do znacznego wzrostu liczby odwiedzających.

Nie przegap: Splash Mountain, która zamienia standardowy przejazd w kłódkę w ciężką podróż, która kończy się ekscytującym 5-piętrowym rozchlapywaniem.
Który park jest twoim ulubionym?

The Magic Kingdom jest najpopularniejszym parkiem rozrywki na świecie, ale czy naprawdę jest najlepszy? Chcielibyśmy usłyszeć twoje opinie w sekcji komentarzy poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 komentarzy “Disney’s Magic Kingdom”