Galaxyland

Galaxyland Canada

Galaxyland Canada

Galaxyland Canada znajduje się w West Edmonton Mall,  na wysokości centrum handlowego. Park ma ładny motyw przestrzeni oparty na maskotce centrum handlowego. W parku odbywa się kilka intensywnych przejażdżek z podkładem Mindbender, co czyni ten park pielgrzymką dla wściekłych fanów Schwarzkopf. Mindbender ogólnie działa z samochodami skierowanymi do przodu i do tyłu, jednak jeśli kolejka nie jest zajęta, możesz poczekać trochę czasu pomiędzy wysyłkami.

Beyond the Space Shot, większość intensywnych przejażdżek może być trudna dla osób z chorobą lokomocyjną. Jazdy z niskimi ograniczeniami wysokości są zazwyczaj przeznaczone dla dzieci, ale dorośli mogą jeździć także. The Haunted House i Fun House to drobne przejażdzki, które są warte zachodu, jeśli chcesz doświadczyć wszystkiego.

Nawet jeśli nudzisz się w parku, możesz łatwo znaleźć wiele innych atrakcji w całym West Edmonton Mall i wrócić później w ciągu dnia. Poza ponad 100 miejscami do jedzenia w centrum handlowym znajduje się: kręgielnia, kino, kasyno, park wodny, lodowisko, mini golf, pokaz delfinów i wiele więcej.

Przydatne Informacje:

2872 170th Street,
West Edmonton Mall,
Edmonton, Alberta, T5T 4J2, Canada
tel 800-661-8890

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Galaxyland Canada”