Legoland

Legoland

LEGOLAND Florida jest drugim co do wielkości z wielu parków rozrywki na całym świecie w oparciu o niezwykle popularne zabawki budowlane z Danii. Obejmujące 150 akrów (0,6 km kw.) I oferuje ponad 50 przejażdżki, pokazy, atrakcje, sklepy i restauracje, jest to świetny dzień dla rodzin odwiedzających Orlando. Otwarty w październiku 2011 roku, LEGOLAND Florida został zaprojektowany z myślą o dzieciach w wieku od dwóch do dwunastu lat, ale także przemawia do starszych dzieci i ma wiele zalet także dla dorosłych.

Park ma 13 obszarów:

1. Początek zawiera wysoką na 150 stóp (46 m) „Wyspę na niebie”, z której roztacza się wspaniały widok na cały park. 2. Lego Kingdoms ma średniowieczne przejażdżki i atrakcje, w tym Dragon Coaster.
3. Dolina Dulpo oparta jest na bardziej kunsztownej wersji Lego przeznaczonej dla młodszych dzieci, z przejażdżkami i atrakcjami dla siebie.
4. Fun Town organizuje wycieczkę po fabryce, aby pokazać, jak powstają klocki Lego, a także 700-miejscowy teatr 4D, sklepy i restauracje.
5. Strefa Wyobraźni zanurza dzieci w całym interaktywnym i konstruktywnym etosie Lego, zachęcając ich do budowania i testowania wszystkiego, co tylko mogą wymarzyć.
6. Land of Adventure oferuje jedne z bardziej ekscytujących przejażdżek, w tym drop-wieżę Beetle Bounce junior, interaktywną mroczną przejażdżkę Lost Kingdom Adventure i Safari Trek poprzez naturalnej wielkości modele zwierząt Lego.
7. Miasto Lego ma duże znaczenie w zakresie interakcji i edukacji, a dzieci uczą się jazdy, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i pływania łódką dzięki ekscytującym pokazom i kreatywnym doświadczeniom.
8. Miniland USA to zbiór modelowych miast, stworzonych na miarę Lego, w tym w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Las Vegas, Las Vegas i na Florydzie.
9. World of Chima jest prezentowany przez Cartoon Network i ma wiele interaktywnych wodnych przejażdżek i atrakcji, a także bazar zakupów.
10. Pirate’s Cove to fantastyczny wodny pokaz z nartami odrzutowymi, łodziami i zabawą z wybrzuszeniem.
11. Cypress Gardens jest spokojnym ogrodem botanicznym, który został otwarty po raz pierwszy w 1930 roku i który został zbudowany przez LEGOLAND. Zapewnia niepowtarzalny widok egzotycznych gatunków roślin, a także miejsce do wypoczynku.
12. LEGO Technic jest najbardziej ekstremalnym obszarem parku, z najszybszymi rollercoasters i ekstremalnymi sportowymi przejażdżkami, atrakcjami i sklepami.
13. Heartlake City to najnowszy dodatek do LEGOLAND Florida, oparty na popularnych zabawkach Lego Friends.

LEGOLAND Florida ma również oddzielny park wodny, z własnym wyborem przejażdżek i atrakcji, w tym basenu ze sztuczną falą, leniwej rzeki i zjeżdżalni. Podczas gdy kostiumy kąpielowe będą oczywiście niezbędne dla parku wodnego, odwiedzający główny park powinni nosić wygodne buty i odpowiednią odzież. Zaplecze gastronomiczne w parku obejmuje szeroki wybór słodkich i zdrowych przysmaków, a także cheeseburgery, pizze, świeże grillowane panini, kurczak z rożna oraz dania azjatyckiej kuchni fusion.
Hotel LEGOLAND oferuje również restauracje, a także 152 pokoje z różnymi motywami Lego – idealne, jeśli planujesz spędzić dwa dni w parku, które możesz potrzebować, jeśli chcesz spróbować wszystkiego! Bilety najlepiej rezerwować z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać większe oszczędności, z biletem jednodniowy do tylko LEGOLAND kosztuje 67 USD (+ podatek) dla dzieci (w wieku 3-12 lat) i 74 USD dla dorosłych (13+), jeśli zarezerwować siedem lub więcej dni przed . Istnieją dodatkowe koszty, jeśli chcesz odwiedzić park wodny i zarezerwować książkę w pobliżu dnia, w którym jedziesz. Ceny płacenia przy starcie bramy wynoszą 89 USD dla osób dorosłych i 82 USD dla dzieci. LEGOLAND Florida dysponuje obszernym parkingiem dla samochodów (17 USD, ale taniej, jeśli wcześniej zarezerwowano przez Internet), RV (18 USD) i motocykli (10 USD). Istnieje również transfer z I-Drive 360 ​​na International Drive i przystanków autobusowych nr 30 na zewnątrz.

LEGOLAND Florida

Godziny otwarcia: 10:00 – 18:00.
Park wodny: 10:30 – 17:00
Lokalizacja: 1 Legoland Way, Winter Haven, Orlando
Tel: +1 877-350-5346
www: https://www.facebook.com/LEGOLANDFlorida

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 komentarzy “Legoland”