G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

SeaWorld Orlando

SeaWorld Orlando

Ogromny SeaWorld w Orlando jest jednym z najczęściej odwiedzanych parków rozrywki w Stanach Zjednoczonych, znanym z wielu wodnych przejażdżek i rollercoasterów, wystaw i pokazów. Najważniejsze atrakcje to tunel Shark Encounter – pozwalający przejść przez podwodny świat – jak również Dolphin Cove i Laguna Stingray, które oferują „praktyczne” doświadczenie ze zwierzętami. Częścią rozbudowanego parku rozrywki SeaWorld na Florydzie jest wciąż popularny park wodny Discovery Cove i Aquatica; oba z nich są sklasyfikowane jako oddzielne parki rozrywki i wymagają własnych biletów (lub można uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem połączonego karnetu na park). Wstęp do SeaWorld sam rozpoczyna się od 70 USD w dni powszednie i 87 USD w weekendy dla dorosłych, z biletami combo, w tym wejście do parku wodnego Aquatica w cenie 99 USD.

SeaWorld Orlando Ogromny park SeaWorld o powierzchni 200 akrów został niedawno podzielony na różne „morza” (lub tylko obszary), ułatwiając nawigację i znajdując dokładnie to, czego szukasz. W sumie jest ich osiem:

Port of Entry jest dokładnie tym, co jest bramą dla gości na SeaWorld do zwiedzania parku i dostępu do różnych obszarów – wypatruj latarni morskiej w stylu Shamu, aby poprowadzić Cię drogą. Udaj się do Sea of Shallows, aby znaleźć główny teatr Dolphin Theatre, jako Turtle Trek i ekscytującą kolejkę górską „Manta”, która leci nad głową. Dla nieco bardziej tajemniczych stworzeń zamieszkujących dno oceanu, udaj się do Sea of Legends, z popularnymi atrakcjami, w tym wycieczką łodzią „Journey to Atlantis” przez legendarne zaginione miasto, a także „Kraken” – pozbawioną podłogi rollercoasterem, która zabierze Cię przez podwodny świat.

SeaWorld Orlando: Dobrze wiedzieć Wystawy odbywają się codziennie w SeaWorld Orlando, a goście planujący odwiedzić park powinni zapoznać się z harmonogramem za pośrednictwem oficjalnego linku poniżej. Wszystkie pokazy i przejażdżki są wliczone w cenę głównej karnetu SeaWorld, chociaż dodatki takie jak „za kulisami” i „Dolphin Encounter” muszą być zakupione osobno. Bilety są dostępne online lub w drzwiach, a park otwarty jest przez cały rok od godziny 09:00. Dostępny jest parking na terenie hotelu SeaWorld.

SeaWorld Orlando

Godziny otwarcia:
09:00 – 20:00 codziennie
Adres:
8337 International Drive, Orlando, Floryda
Tel .: +1 407-545-5550

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy “SeaWorld Orlando”