G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
AquaCity Poprad 1

AQUACITY POPRAD

Aquaparku AquaCity Poprad

Aquaparku AquaCity Poprad to wodny świat pod Tatrami gdzie można przeżyć wspaniałe chwile relaksu, wystarczy odwiedzić wyjątkowy kompleks, który zapewni nie tylko wypoczynek przy wodzie. Znajdą tu Państwo 13 basenów termalnych, relaksacyjnych, 50 m kryty basen pływacki, centrum fitness i spinningu, teren sportowy na plażową piłkę nożną, siatkową i badmintona, 6 zjeżdżalni i ponad 350 atrakcji wodnych, hydromasaży, masaże tajskie i relaksacyjne, kąpiele z bąbelkami i dyszami wodnymi, miejsca zabaw dla dzieci usługi wellness z 9 różnymi saunami, inhalacjami, jacuzzi, tepidarium, sanarium oraz jaskinią lodową.

BASENY TERMALNE

Woda w basenach wydobywana jest na głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 różnych minerałów działających korzystnie na zdrowie człowieka. W trakcie procesu technologicznego woda schładzana jest z temperatury 50°C na 36 do 38°C. Baseny posiadają powierzchnię nierdzewną, aby zminimalizować konieczność użycia chloru. Do dezynfekcji używane jest promieniowanie UV, które jest łagodne dla skóry i dla oczu.
Woda termalna w AquaCity Poprad posiada działanie lecznicze i pomaga przy problemach układu ruchowego, oddechowego oraz nerwowego, problemach z krążeniem krwi, oraz daje dobre efekty kosmetyczne.
Na zewnątrz mogą Państwo odpocząć w otwartym przez cały rok relaksacyjnym basenie siedzącym, w którym znajdują się perełki, dysze do masażu, grzybek wodny oraz bujający dzwon, lub mogą Państwo popływać w rekondycyjnym basenie pływackim o długości 33 m, który zainteresuje zwłaszcza aktywnych sportowców. Spędźcie z rodziną niezapomniany dzień pełen wrażeń i przygód, odkryjcie atrakcyjne miejsce do zabawy, odpoczynku i relaksu w całorocznych basenach termalnych.

PIRAMIDA MAJÓW
Latem możecie skorzystać z prawdziwej piramidy wodnej dla dzieci i dorosłych z atrakcjami, zjeżdżalniami, dziką rzeką oraz wysokimi ślizgawkami. Zabawcie się i spędźcie wspaniały dzień.

Latem możecie skorzystać z Piramidy Majów z 3 basenami ze stali nierdzewnej, z mnóstwem ślizgawek, zjeżdżalni i atrakcji wodnych, takich jak rwąca rzeka, grzybek, jeż wodny lub wodotryski. Przeżyjcie niezapomnianą zabawę z rodziną i zachowajcie wiele wspaniałych wspomnień. Baseny są odpowiednie dla dzieci i dorosłych.

W Piramidzie o wysokości 20 m macie do dyspozycji ślizgawkę rodzinną, szybkie zjeżdżalnie Kamikadze, lub możecie zjechać w dół na nadmuchiwanej oponie po krętej zjeżdżalni o długości 70 m.

ZJEŻDŻALNIE

Szczytem zabawy są kilkumetrowe, strome zjeżdżalnie, które posiadają mnóstwo zakrętów i niespodzianek. Spróbujcie „jazdy bez trzymanki“ i bawcie się jak wasze dzieci.

Przeżyjcie wspaniałą zabawę z rodziną i zachowajcie wiele wspaniałych wspomnień. Spróbujcie ślizgawki rodzinnej Family Slide na Piramidzie Majów, szybkich i stromych czerwonych zjeżdżalni Kamikadze, lub zjedźcie w dół na nadmuchiwanej oponie po  70-metrowej zjeżdżalni.

Baseny Blue Diamond

Luksusowe baseny termalne z mnóstwem atrakcji wodnych

Luksusowe baseny termalne z mnóstwem atrakcji wodnych, jacuzzi, dyszami do masażu i prądami wodnymi są doskonałym miejscem na odpoczynek. Zrelaksujcie się i wypocznijcie w przepięknych pomieszczeniach z doskonale harmonijnym wnętrzem.Romantyczne miejsce z delikatnie podświetlonymi basenami, połączenie klasyki i nowoczesności oraz bogato zmineralizowana woda tworzą idealne warunki do wypoczynku, pływania lub spotkania z przyjaciółmi.
BLUE DIAMOND I.
Siedzący basen relaksacyjny jest dzięki atmosferze, gorącej wodzie termalnej oraz wnętrzu idealnym miejscem nawet dla najmniejszych dzieci i dorosłych. Dekoracyjne ornamenty wykłute w kamieniu, piękne rzeźby, holograficzne kafelki oraz luksusowy bar przy basenie z tarasem, tworzą komfortową atmosferę dla tych, którzy chcą się spotkać, porozmawiać, odpocząć i napić się drinka.
BLUE DIAMOND II.
Ekskluzywny basen termalny z barem bezpośrednio w wodzie gwarantuje oczekiwany luksus. Możecie degustować i wybierać z bogatej oferty drinków lub relaksować się na krzesłach barowych zanurzonych w wodzie i po prostu cieszyć się chwilą.

Wyobraź sobie bar z mnóstwem lodowych drinków, siedzenie na krzesłach barowych bezpośrednio w basenie, a ty bawisz się i relaksujesz na wieczorku firmowym w naprawdę oryginalny sposób.

Pomieszczenie może być wynajęte przez firmy lub organizatorów konferencji, którzy chcą przeżyć naprawdę wyjątkową imprezę, spotkanie towarzyskie bądź inną uroczystość.
Niezwykłe uczucia i emocje związane z różnymi przeżyciami odgrywają ważną rolę w codziennym życiu każdego człowieka. Twoja impreza w basenach AquaCity Poprad będzie dla każdego naprawdę niezapomnianym przeżyciem.

Przydatne informacje
AquaPark Poprad s.r.o.
Športová 1397/1
058 01 Poprad
Slovenská republika
E-mail: info@aquacity.sk
www.aquacity.sk
www.aquacityhotel.sk
Nr.tel:  +421 52 78 51 111
Faks: +421 52 78 51 508

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “AQUACITY POPRAD”