G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Milan i jego atrakcje

Milan i jego atrakcje

Milan i jego atrakcje. Niezależnie od tego, czy chcesz odkryć miasto, dowiedzieć się o jedzeniu, czy wybrać się na wycieczkę do winiarni w pobliskich miastach, Mediolan ma wiele ciekawych opcji na wycieczki i zajęcia. Następujące opcje można rezerwować z wyprzedzeniem.

Arcydzieła Mediolanu

Wycieczka jest świetna na wprowadzenie do najważniejszych zabytków Mediolanu lub jeśli chcesz zobaczyć najważniejsze wydarzenia w krótkim czasie. Dowiesz się o historii miasta, odwiedź katedrę i zobacz z zewnątrz Opere La Scala i Zamek Sforzesco. Możesz również odwiedzić dach Duomo lub zobaczyć Ostatnią wieczerzę, w zależności od dostępności biletów.
Jeśli chcesz tylko zwiedzić katedrę i jej wspaniały dach, możesz wybrać wycieczkę małymi grupami po katedrze i Rooftop w Mediolanie.

Włoska stolica mody na Segway

Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem komunikacyjnym podczas zwiedzania Mediolanu na Segwayu. Zaczynasz od 30-minutowej lekcji na temat korzystania z Segway, a następnie będziesz miał 2,5-godzinną wycieczkę z przewodnikiem audio, mijając kilka najważniejszych wydarzeń w Mediolanie, w tym galerię, Piazza del Duomo, zamek i park.

Zakupy w Mediolanie

Mediolan jest znany z mody i ekskluzywnych sklepów znanych projektantów. Podczas tej wycieczki, prowadzonej przez profesjonalnego klienta, odwiedzasz niektóre z najlepszych sklepów w Mediolanie w oparciu o Twoje zainteresowania. Ta niestandardowa wycieczka może trwać pół dnia lub cały dzień, w zależności od tego, jak poważnie chcesz robić zakupy.

The Best of the Langhe: Day Excursion

Langhe, w pobliskim regionie Piemonte, jest jednym z najlepszych włoskich regionów winiarskich. Podczas tej wycieczki zostaniesz przetransportowany z Mediolanu do Alby, interesującej miejscowości słynącej z białych trufli, a następnie lunchu i degustacji win w gospodarstwie agroturystycznym oraz zwiedzania z przewodnikiem i degustacji w winnicy.

Mantua, Lombardia Śpiąca Królewna

Mantua to piękne, renesansowe miasto, często pomijane przez turystów. Pałac Książęcy to arcydzieło z ponad 500 pokojami, co czyni go największą rezydencją po Watykanie. Ta całodniowa wycieczka obejmuje transport z Mediolanu, lunch i wycieczki z przewodnikiem po Pałacu Książęcym oraz uroczych placach i pomnikach.

Opera La Scala

Fani opery nie będą chcieli przegapić przedstawienia w historycznej Operze La Scala. Pakiet obejmuje 2 noce w hotelu (3, 4 lub 5 gwiazdek) w pobliżu teatru i bilety na występ na drugą noc pobytu.
Ostatnia Wieczerza to jedna z najpopularniejszych atrakcji Mediolanu. Ponieważ bilety są ograniczone, musisz zarezerwować z wyprzedzeniem.

Milan degustacje

Odwiedzając nowe miasto, fajnie jest wybrać się na wycieczkę i spróbować. Poznasz zarówno okolicę, jak i tradycyjną kuchnię miasta. Ta 3-godzinna wycieczka piesza odbywa się w dzielnicy Brera, gdzie można odwiedzić kilka sklepów spożywczych, lokalny bar i top gelateria na smak lodów.

Lekcja gotowania w Mediolanie

W tej 2,5-godzinnej lekcji gotowania w mieszkaniu nauczyciela w centrum Mediolanu nauczysz się gotować tradycyjny 4-daniowy włoski posiłek, a potem zjesz obiad lub kolację, które pomogłeś stworzyć. Przepisy oparte są na świeżych, sezonowych składnikach i mogą zawierać potrawy z różnych regionów Włoch.

L’Atelier Sangalli: High Fashion Dreams w Mediolanie

Aby uzyskać naprawdę wyjątkowe wrażenia z zakupów, odwiedź L’Atelier Sangalli, wysokiej klasy warsztat mody, który wciąż wykonuje wysokiej jakości ręcznie robione ubrania. Odwiedzicie zabytkowy salon wystawowy i warsztaty, a następnie będziecie mogli zadawać pytania jednemu ze stylistów.

Własne wielkie iskry: Winne drogi Franciacorta

Posmakuj wina w dwóch winnicach musujących, gdzie będziesz mieć zwiedzanie z przewodnikiem, zobaczyć muzeum wina i zjeść lunch z przystawkami, sezonowym risotto i deserem. Transport z hotelu w Mediolanie do regionu winiarskiego Franciacorta, około godziny drogi.

Cremona, miejsce urodzenia skrzypiec

Urocze miasto Cremona w Dolinie Padu słynie z wysokiej jakości skrzypiec i innych instrumentów smyczkowych. Ta całodniowa wycieczka obejmuje transport z Twojego hotelu w Mediolanie, zwiedzanie Muzeum Violin i miasta, wizytę w warsztacie skrzypka i lunch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “Milan i jego atrakcje”