Oasi Biderosa Sardinia

Oasi Biderosa Sardinia

Oasi Biderosa Sardinia. Brakuje jednej rzeczy wzdłuż tego spokojnego łańcucha pięciu piaszczystych, pięknych plaż: tłumów. Dzięki opłacie wstępnej, limitowi dziennemu wynoszącemu tylko 140 samochodów i 30 motocykli i dużej przestrzeni do rozłożenia, Oaza Biderosa jest cicha, spokojna, czysta … cóż, można by ją nazwać oazą, ale już o tym pomyśleli. Usługi obejmują ciężarówkę żywności, porta-potties i parasol, leżaki i wypożyczalnie kajaków. Ścieżki spacerowe przecinają 860-hektarowy teren, a stada flamingów i innych ptaków wędrownych powodują sezonowe przystanki w lagunach w Biderosie. Nie ma dziennych limitów na wjazd dla pieszych lub rowerzystów.
Piękny sosnowy las sosny Aleppo i sosny domowej wraz z obfitą naturalną roślinnością tworzą nadmorski las Bidderosa, idealne miejsce na pięć pięknych zatoczek w jednym z najpiękniejszych i najcenniejszych obszarów przybrzeżnych Sardynii.
Z geologicznego punktu widzenia obszar leśny składa się częściowo ze skał osadowych pochodzenia jurajskiego z dolomitami i masywami wapiennymi warstwowymi oraz częściowo z skał granitowych i skał bazaltowych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *