G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Tropical Islands

Tropical Islands

Tropical Islands to największy na świecie kryty las tropikalny, morze i piaszczysta plaża o długości 200 metrów. Wszystko to usytuowane nie na wybrzeżu, ale pod Berlinem. Gdzie stała temperatura powietrza wynosi 26°C a wody: 28-32°C. Na miejscu, obok wielu atrakcji i pokazów do dyspozycji gości są różne formy zakwaterowania: od namiotów na skraju dżungli i tropikalnych bungalowów przez komfortowe apartamenty i domki wypoczynkowe, aż po hotele wszystkich kategorii oraz camping Tropical Islands.

Najciekawsze atrakcje parku to:

African Jungle Lift
Amazonia
Evening Show
Fitness Club
Island Ballooning-balon na linie
Island Ballooning-klasyczny balon
Klub Tropino
Laguna Bali
Las Tropikalny
Minigolf
Morze południowe
Strefa Saun – Wellness
Tropikalna wioska
Zjeżdżalnie wodne – Water Slides Tower

AMAZONIA to otwarta przez cały rok strefa na wolnym powietrzu gdzie mamy mnóstwo atrakcji wodnych, rozległe murawy do leżakowania i obiekty rekreacyjne, a także możliwość skorzystania z oferty wellness. Główną atrakcją, oprócz dwóch odkrytych basenów, jest sztuczna rzeka Whitewater River.

Laguna Bali to czysta radość kąpieli i romantyczna atmosfera przy temperaturze wody rzędu 34°C. Sztuczne fale, dwie kryte zjeżdżalnie, hydromasaże zapraszają do relaksu.

Las Tropikalny utrzymywany jest w równowadze naturalnej bez stosowania chemii, z użyciem wyłącznie naturalnych metod. Jest to spacer wśród około 50.000 gatunków roślin. Na miejscu można podziwiać również ryby.

Zjeżdżalnie wodne – Water Slides Tower. Najwyższa w Niemczech zjeżdżalnia. Do dyspozycji odwiedzających są cztery różne ślizgawki: od łagodnej ślizgawki rodzinnej ze specjalnymi oponami po zjeżdżalnię turbo, na której można pędzić z prędkością nawet do 70 km/h.

African Jungle Lift, trzeba przejść po egzotycznej ścieżce przez dżunglę i pokonać wiszący most i tunel. Winda unosi się na wysokość 20 metrów i działa jak wieża swobodnego spadania.

Przydatne Informacje:

Tropical Islands
Krausnick, Niemcy
tel. +49 35477 605050
welcome@tropical-islands.de
www.tropical-islands.de

Cennik

Bilet normalny – Strefa Tropikalna i Amazonia 42 EUR ok. 180 zł
Bilet ulgowy – Strefa Tropikalna i Amazonia
dzieci 6-14 lat, studenci, osoby pow. 65 lat
33 EUR ok. 141 zł
Bilet normalny
Strefa Tropikalna + Amazonia + Strefa Sauna & SPA
49 EUR ok. 210 zł
Bilet ulgowy – Strefa Tropikalna + Amazonia + Strefa Sauna & SPA
dzieci 6-14 lat, studenci, osoby pow. 65 lat
39,50 EUR ok. 169 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze “Tropical Islands”