experymentarium

Experymentarium w Łodzi

Experymentarium w Łodzi

Experymentarium w Łodzi. „Experymentarium” to ośrodek typu discovery center, w którym nauka nie ma tajemnic. Każdy może samodzielnie poznać i zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia poprzez zabawę. Tu nigdy nie jest nudno! Tu każdy może zmierzyć się z Einsteinem, sprawdzić możliwości swojego intelektu, przetestować poczucie humoru.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy oraz prezentujemy wystawy, umożliwiające samodzielne poznawanie zagadnień z wielu dziedzin nauki, techniki oraz kultury. Tylko w Experymentarium można zobaczyć najnowsze projekty interaktywne. Posługując się atrakcyjną metodą edukacji przez zabawę, w czytelny i prosty dla wszystkich sposób, objaśniamy świat i sprawiamy, że staje się weselszy! Organizujemy warsztaty i wykłady. Przygotowujemy niestandardowe, tematyczne i interaktywne przyjęcia urodzinowe, imprezy okolicznościowe i integracyjne, bo wierzymy w moc niebanalnej rozrywki!

Jak bawią się i uczą nasi goście?

Uczestnicy naszych projektów korzystają z interaktywnych stanowisk i eksponatów, przeprowadzają doświadczenia, prowadzą obserwacje, zgłębiają tajniki świata. Uczestniczą też w organizowanych przez nas konkursach oraz warsztatach. Goście „Experymentarium”, bawiąc się, zdobywają wiedzę o nawet najtrudniejszych zjawiskach i procesach. Nawet najnudniejsze teorie stają się zrozumiałe i interesujące!

Unikalne prezenty

W „Experymentarium” odkryjesz również jedyne miejsce, w którym można znaleźć interaktywne zabawki, gry logiczne, zagadki intelektualne, edukacyjne książki. Sklepik „Discovery Shop” zaprasza do zabawy z Einsteinem ! Oferujemy także bony prezentowe o różnych nominałach, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych

Zwiedzając wystawę Experymentarium należy wszystkiego dotknąć!Wystawa Experymentarium to interaktywne przedsięwzięcie, które w pasjonujący i zabawny sposób objaśnia często skomplikowane zagadnienia z różnych dziedzin nauki (magnetyzmu, elektryczności, dynamiki, optyki, mechaniki, akustyki i dźwięku, logiki, biologii czy chemii), które stają się proste i czytelne dla każdego, dzięki możliwości wypróbowania ich działania na specjalnych przyrządach oraz stanowiskach interaktywnych (m.in. Nurek Kartezjusza, Młynek Crooksa, Człowiek bateria, Słup zagrożenia, Lewitująca piłka czy Głowa na tacy). Nasza wystawa łączy naukę z zabawą dzięki czemu nawet najnudniejsze zjawiska, procesy i teorie usłyszane na lekcjach okazują się mieć niejednokrotnie zaskakujące zastosowanie w codziennym życiu stając się dla eksperymentującego ” młodego naukowca” zrozumiałe i interesujące.

Odkryj tajemnice Einsteina!

Zabawa będąca dodatkową atrakcją podczas zwiedzania interaktywnej wystawy. Gra łączy zabawę z elementami rywalizacji.
To zestaw zadań, dostosowanych do wieku najmłodszego członka rodziny. Wspólne zwiedzanie wystawy, połączone jest z odkrywaniem tajemnic Einsteina, ukrytych w opisach eksperymentów. Jeden zestaw zadań przeznaczony jest dla 1 do 4 osób.

Przydatne Informacje:

Experymentarium
Manufaktura, Rynek, I piętro
Łódź, ul. Drewnowska 58,
www.experymentarium.pl
e-mail: rezerwacje@experymentarium.pl
biuro@experymentarium.pl
42 633 52 62

Godziny otwarcia
pn-sb: 10.00-22:00
niedziela: 10:00-21:00

CENNIK:

ulgowy * normalny rodzinny (3 os.) rodzinny (4 os.)
Experymentarium 14 zł 17 zł 40 zł 52 zł
Rodzinna gra tematyczna** 4 zł 4 zł 12 zł 16 zł

* uczniowie, studenci, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne (opiekun osoby niepełnosprawnej-GRATIS)
** Rodzinna gra tematyczna dostępna wyłącznie w pakiecie z wystawą interaktywną „Experymentarium”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarze “Experymentarium w Łodzi”