Karaibski raj – Tui

Karaibski raj – Tui

To będzie wyjątkowa wycieczka. Poznasz nie tylko cudowne, dominikańskie krajobrazy, ale również lokalną kuchnię i codzienne zwyczaje mieszkańców. A wszystko dzięki specjalnej wyprawie organizowanej przez TUI. Przygoda zacznie się w wiosce artystycznej Altos de Chavon. Później ekskluzywny katamaran zawiezie Cię na wyspę Saona.

Zabawa zacznie się w Altos de Chavon, replice XVI-wiecznego, śródziemnomorskiego miasteczka. Stąd rozpościera się wyjątkowy widok na rzekę Chavon. Miasteczko tętni życiem dzięki licznym kawiarniom i barom. Jest też lokalne muzeum, amfiteatr i kaplica, w której ślub wzięli Michael Jackson i Lisa Marie Presley.

Teraz pora na bezludną, tropikalną wyspę Saona. Wsiądziesz na szybką łódź, która zawiezie Cię w to rajskie miejsce, a na jej pokładzie znajduje się pływający bar. Na miejscu możesz odpoczywać, spacerować po kokosowych gajach lub uprawiać snorkeling. Na kolację w menu będą homary, ryby i dania mięsne. W drodze powrotnej katamaran przemieni się w pływający nocny klub.

WLICZONE W CENĘ

Rejs, Przewodnik, Nurkowanie z maską i rurką, Lunch z winem, Napoje

WAŻNE INFORMACJE

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb kobiet w ciąży
Zalecamy zabranie stroju kąpielowego i kremu z filtrem UV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Karaibski raj – Tui”