G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Madera samochodem z napędem 4×4

Madera samochodem z napędem 4×4

Zalesione wnętrze Madery jest tak schowane, że nie można tam dostać się standardowym samochodem. Ta całodniowa wycieczka z przewodnikiem samochodem z napędem 4×4 umożliwia łatwy dostęp do tych pełnych uroku terenów. Wycieczka jest jedną z wycieczek TUI Collection, które są wyjątkowymi i oryginalnymi doświadczeniami. W szczególnej atmosferze poznasz lokalną kulturę podczas tej wycieczki tworzonej z najwyższą dbałością i pasją przez TUI.

Zabierzemy Cię do punktu widokowego Largo do Miranda, gdzie ujrzysz panoramiczny widok na zatokę Funchal, a także na miasto Funchal. W dalszej trasie wykorzystamy możliwości samochodu i wjedziemy przez bezdroża na tereny Poiso. Kontynuujesz przygodę wspinając się na Santo da Serra, krótkim szlakiem wzdłuż kanału wodnego-lewady, gdzie tło stanowią urokliwe doliny.

Następny punkt programu stanowi przyjemność i wyzwanie w jednym – Twoim zadaniem jest złapanie swojego lunchu. Złów pstrąga ze stawu hodowlanego zlokalizowanego w lesie laurowym, a następnie zjedz swój świeży posiłek na świeżym powietrzu. Po lunchu, wsiądź z powrotem do samochodu z napędem 4×4 i skieruj się wąskimi ścieżkami do najbardziej wysuniętego na wschód miejsca wyspy –Ponta de São Lourenço. Tutaj z każdej strony otoczą Cię piękne morskie pejzaże. Zrób pamiątkowe zdjęcia i naciesz oczy widokiem.

WLICZONE W CENĘ

Transport, Pojazd z napędem 4×4 z kierowcą/przewodnikiem, Lunch oraz napoje

WAŻNE INFORMACJE

Wycieczka nie jest dostosowana do potrzeb kobiet w ciąży
Wycieczka nie jest dostępna dla dzieci poniżej piątego roku życia
Lunch z wołowiną jest również dostępny w ofercie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze “Madera samochodem z napędem 4×4”