G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
Najlepsza forma wakacji - REJS

Najlepsza forma wakacji – REJS

Od dłuższego czasu ,razem z rodziną rozważaliśmy spędzenie wakacji na statku. Po kilku miesiącach poszukiwania idealnej oferty zdecydowaliśmy się na 7 dniowy rejs po Zatoce Perskiej organizowany przez amerykańską firmę Royal Caribbean. Przed wyjazdem spotkaliśmy się z różnymi opiniami na temat takich wycieczek, jednak zostaliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.
Wysoki standard wnętrza całego statku można porównać z najlepszymi hotelami, pyszne jedzenie, fantastyczna obsługa, i przede wszystkim ogrom atrakcji. Na takich wakacjach nie sposób się nudzić, organizatorzy zapewniają rozrywkę od samego rana do …. rana. W dzień nauka tańca na basenie, wieczorem karaoke w pubie a po kolacji impreza z muzyką na żywo aż do świtu.
Spragnieni wypoczynku również znajdą dla siebie miejsce w specjalnie wytyczonych strefach relaksu, SPA, jednym z wielu basenów lub restauracji.
Największym atutek takich wakacji nie jest jednak samo spędzanie czasu na pokładzie a to co dzieje się gdy dobijemy do portu. Podczas 7 dni rejsu odwiedziliśmy 5 różnych miast i 3 państwa, nie korzystaliśmy z proponowanych przez Royal Caribbean wycieczek fakultatywnych ale zwiedzaliśmy na własną rękę ( oczywiście dużo taniej). Osoby które zdecydują się zostać na pokładzie statku i nie wychodzić do miasta, na statku moga skorzystać z wielu atrakcji, gier, zabaw lub odpocząć.
Polecam szczególnie tę linie statków wycieczkowych ponieważ po porównaniu jej z np. włoską firmą MSC, Royal Caribbean wypada o niebo lepiej. Między innymi nie spotkamy podczas wyjazdu dodatkowej opłaty za wode do kolacji czy kaucji za ręcznik w pokoju. Oferta fakultatywna, gastronomiczna oraz poziom obsługi jest bez porównania lepszy a ceny są na tym samym poziomie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *