G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
oceanpark

Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie to jedyny taki park rozrywki w Polsce. Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1 w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu. 20 hektarów pełnych atrakcji; Wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, maxi klocki , ogniska i wiele innych! Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Park oferuje niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim, dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko u nas, każdy może porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – Pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają ! Ocean Park to mnóstwo niesamowitej zabawy w jednym miejscu.

Ocean Park we Władysławowie

Interaktywne show – to najnowocześniejsze pod względem technicznym  show edukacyjne w Europie. To technologia wizualna, która zaskakuje widza  swoją innowacyjnością. Po raz pierwszy możemy rozmawiać na żywo z animowaną  postacią wieloryba na ogromnym ekranie. Podczas improwizowanego dialogu, w  który wciągana jest cała publiczność, uczestnicy show nie tylko dowiedzą się wielu  ciekawostek z życia wielorybów, ale także przeżyją przygodę i będą mogły  wpływać na przebieg akcji. W całość multimedialnego spektaklu  wkomponowane są żarty i komiczne sytuacje zapewniające po prostu dobrą  zabawę.

OGNISKA DLA GRUP

To idealny pomysł dla grup na integrację i spędzanie
wspólnie wolnego czasu z dala od komputerów i
wynalazków XXI wieku. Dzieci w sposób szczególny
przeżywają ogniska, często są one wspomnieniem
na całe życie dlatego dokładamy wszelkich starań
przy ich organizacji .

WODOSPAD

Czy mieliście okazję kiedyś przejść pod ogromną taflą wody?
Jeśli nie, to zapraszamy do Ocean Parku, nasz wodospad to
idealne miejsce na rodzinne zdjęcie z wakacji/ pocztówkę.

Wakacyjne koncerty największych gwiazd
Disco-Polo. Nie możecie tego przegapić,
nasze koncerty stały się symbolem
najlepszej zabawy we Władysławowie!

ŻYWE REKINY I RYBY TROPIKALNE

Oceany to tajemnica, skrywają więcej sekretów niż obce planety , ale nie musisz wyjeżdżać na koniec świata aby zobaczyć
tropikalne rybki oraz rekiny ! Możesz je podziwiać w Ocean Parku, czekają na Ciebie!

Pełna kolekcja rzeźbionych ryb z drewna które można podziwiać w jednej  z naszych chat rybackich.
Wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły ryby przedstawiają okazy z naszego morza bałtyckiego i nie tylko.

Największy plac zabaw w województwie pomorskim, nie trać pieniędzy na płatne pojedyncze atrakcje! Przyjedź do nas i baw się za darmo bez ograniczeń czasowych! Przygotowaliśmy dla waszych pociech ; Dmuchańce, zamki, piaskownice, huśtawki ,mini ścianki wspinaczkowe, euro bungee,  trampoliny, kulki i wiele innych. Gwarantujemy najlepszą opiekę i animatorów !

Przydatne Informacje:

Ocean Park we Władysławowie
84-120 Władysławowo
ul. Żwirowa 23
kontakt@oceanpark.pl
rezerwacje@oceanpark.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *