Park linowy „Złota Grań”

Park linowy „Złota Grań”

Park linowy „Złota Grań” położony jest na szczycie Gubałówki, 60m od górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL w Zakopanem. To idealne miejsce na aktywny wypoczynek przez cały rok. To również świetne miejsce i pomysł na imprezy integracyjne dla firm.

„Złota Grań” to jeden z największych parków w Polsce! Posiada 7 tras na różnych stopniach trudności, ponad 100 przeszkód  oraz 700m zjazdu na tyrolkach, 16 metrowy pal oraz ściankę wspinaczkową. Dzięki specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych park może stać się placem zabaw dla dzieci.

Uzupełnieniem oferty jest Painball oraz strzelnica. Specjalnie zbudowany tor gwarantuje świetną zabawę oraz niezapomniane wrażenia. Park to atrakcja w Zakopanem latem i nie tylko. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś narzekał tutaj na nudę, gwarantowana bliskość natury.

Pracownicy parku są bardzo pomocni. Istnieje wiele ścieżek, którymi można podążać, nawet jeśli jesteś amatorem lub profesjonalistą. Spokojnie możesz sobie zarezerwować 2 godziny i świetnie się bawić. Gorąco polecam, to miłe miejsce na spędzenie czasu z dala od zgiełku głównej ulicy na szczycie Gubałówki.

Przydatne Informacje:

Gubałówka 231B
Zakopane, 34-500
Poland
tel. kom.: 602 191 305
tel. kom.: 604 301 605
http://www.park-linowy.com.pl
email: info.watra@gmail.com

Godziny otwarcia:

czynny codziennie od 9.00 do 20.00

Cennik:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Park linowy „Złota Grań””