Park Makiet Mikroskala

Park Makiet Mikroskala

Park Makiet Mikroskala

Na odwiedzających Centrum Edukacji i Rozrywki Park Makiet Mikroskala w Koninie czeka ponad 30 różnych makiet o charakterze edukacyjnym i rozrywkowym. Wyjątkowość parku tkwi przede wszystkim w interaktywności niektórych makiet. To Gość decyduje czy jakiś element makiety poruszy się, zagra bądź zaświeci. Jego oryginalność to również tematyka makiet – pod tym względem jest to jedyny taki park w Polsce oraz Europie. Makiety przedstawiają sceny z popularnych filmów, obrazy z historii Polski, świata i Konina. Wystawa wsparta jest licznymi prezentacjami multimedialnymi, co pozwala na poznanie wielu ciekawych faktów.
Dla najmłodszych gości parku czekają interaktywne kolejki, postaci z bajek PRL-u oraz makieta wesołego miasteczka pełna świateł i barw. Dzieci mogą również podziwiać dinozaury i doświadczyć komunikowania się ludzi z obcymi.
W Mikroskali jest salka kinowa, w której pokazywany jest film o procesie powstawania makiet oraz sklep „Mądra Zabawka”, gdzie znajdują się różnego rodzaju modele i wiele zabawek o charakterze edukacyjnym.

Przydatne informacje:

Park Makiet Mikroskala
ul. Świętojańska 20H (Centrum Rozrywki Kropka)
62-500 Konin
Biuro Obsługi Klienta:   +48 63 243 70 37
Marketing:  +48 506 833 683
http://www.mikroskala.eu
rezerwacje@mikroskala.eu

biuro@mikroskala.eu

Dojazd:
Mikroskala  znajduje się ok. 100km od Łodzi, Poznania i Bydgoszczy. Dogodny dojazd autostradą A2. Mikroskala znajduje się blisko Centrum Handlowego Ferio.

GODZINY OTWARCIA:

Codziennie: 10:00 – 20:00 (ostatnie wejście do parku o godz.: 19:30)

cennik Mikroskala 2020
cennik Mikroskala 2020

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarze “Park Makiet Mikroskala”