Park Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada

Rodzinny Park Rozrywki Esplanada znajduje się w sercu Szklarskiej Poręby. W parku mamy do dyspozycji zjeżdżalnię-roller coaster o nazwie Alpine Coaster, quady oraz plac zabaw dla dzieci.

Alpine Coaster

Doskonała zabawa i adrenalina. Zjeżdżalnia dzięki oświetleniu czynna jest także wieczorem. Specjalne daszki montowane na wózki, umożliwiają jazdę podczas mżawki a nawet śnieżnej zadymki.

Zjazd odbywa się na specjalnych wózkach na stałe zamontowanych do stalowych rur. Na wózku mogą siedzieć maksymalnie 2 osoby. Trasa zjazdu poprowadzona jest między drzewami parku, co stwarza dodatkowe wrażenie dużej prędkości. Największą atrakcją toru jest tzw. „karuzela” zlokalizowana na końcu trasy.  „Karuzela” jest najwyższą tego typu w Polsce.  Podpory mają 9 metrów wysokości, ale ponieważ całość wybudowana jest na stromym zboczu,  zjeżdżający mają wrażenie, że jadą „nad dachami” miasta. Do tego jest wspaniały widok na Karkonosze.

 

Wieża emocji

Poczuj nieważkość spadając w dół z wysokości 12 metrów. Zabawa dla małych i dużych w wieku od 6 do 99 lat. Prawdziwe emocje na wieży emocji spadając z prędkości 6m/s. A do tego fantastyczna panorama na Karkonosze z górnej części Parku Esplanada. Zapraszamy przez cały rok.

Symulator rodeo

Mechaniczne rodeo to propozycja zabawy dla osób chcących sprawdzić się w utrzymaniu się na grzbiecie byka. Różne poziomy trudności w zależności od wieku uczestnika. Zabawa dla dzieci od lat 12 oraz dla osób dorosłych o wadze do 110 kg. Na zamówienie dla grup powyżej 10 osób możliwa zmiana rodeo na deskę snowboardową.

Mini cars

Spraw swojemu dziecku radość i ścigaj się z nim elektrycznym samochodem lub monotorem. To bezpieczna forma zabawy. Pojazdy jeżdżą do przodu i zatrzymuja się po zwolnieniu pedału gazu. Tor do jazdy jest zabezpieczony bandami, a pojazdy mają specjalne zderzaki.

Laser Ponton

Strzelaj do konkurencji! Nowość w Polsce. Zapraszamy na strzelające pontony na kółkach. To zabawa w wieku od 6 do 99 lat! Pontony z kołami kręcące się wokół własnej osi z przyspieszeniem 6m/s wyposażone są w lasery. Trafiona konkurencja zaczyna się kręcić o 360 stopni.

Mini Golf

18 pól do gry w Mini Golfa to wspólna zabawa bez względu na wiek. Dla dorosłych i dla dzieci. Familijnie i towarzysko. Zapraszamy od 2 lipca 2013.

Dziecięcy Labirynt

Raj dla maluchów. Dwupoziomowy labirynt z torem przeszkód, zjeżdżalnią i suchym basenem.

Ogród Dmuchańców

Najmłodszych zapraszamy na dmuchańce! Duża ślizgawka, 6 metrowa góra wspinaczkowa, tor przeszkód. Wszystkie zabawki w jednej cenie

Lodowisko

Zapraszamy na lodowisko usytuowane pod muszą koncertową w samym centrum Rodzinnego Parku Rozrywki Esplanada. Przy lodowisku działa wypożyczalnia łyżew. W ofercie posiadamy łyżwy o numerach od 29 do 47 hokejowe i figurowe. Dla najmniejszych dzieci przygotowane są łyżwy podwójne „Baby skate” oraz kaski chroniące głowę.

Przydatne Informacje:

Adres:
Pstrowskiego 5a
Szklarska Poręba
Dolnośląskie
58-580
Polska
Telefon: kasa 75 74 28 717
Faks: fax 75 74 28 717
Telefon komórkowy: kasa Alpine Coaster 502 052 062 ( w godzinach otwarcia)
http://parkesplanada.pl

Cennik:

OGRÓD DMUCHAŃCÓW , LABIRYNT, TRAMPOLINA  bilet wstępu całodniowy 35 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *