G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Soneva Kiri – Koh Kud – Tajlandia

Soneva Kiri Beach Resort, Koh Kud, Tajlandia

Na wyspie Koh Kood w Tajlandii znajuduje się idealny ośrodek plażowy dla całej rodziny, ośrodek Soneva Kiri na Koh Kood. Jest to bardzo ekskluzywny ośrodek, ale dobrą wiadomością jest to, że zazwyczaj jest to o wiele tańsze niż luksus w jakimkolwiek innym kraju a ekologiczny kurort Soneva Kiri pięknie komponuje się z dziewiczą wyspą. Otoczony bujną, żywą tropikalną roślinnością i białymi plażami, otoczony palmami, ośrodek został gustownie i sprytnie zaprojektowany, aby uzupełniać krajobraz i płynnie wtapia się w wyjątkowe piękno przyrody.

Krystalicznie czyste wody są idealnym miejscem do nurkowania z rurką, dzięki czemu zobaczysz najbardziej egzotyczne stworzenia morskie na świecie. Park Narodowy Koh Chang oferuje ponad 20 miejsc do nurkowania, od kolorowych raf koralowych blisko powierzchni do około 30 metrów poniżej, aby doświadczyć głębokiego błękitu morza.

Kino plenerowe

Soneva Kiri Koh Kood Beach Resort jest gospodarzem jedynego kina na wyspie, Cinema Paradiso, gdzie można odpocząć i obejrzeć klasyczny lub współczesny film pod czystym nocnym niebem.

Fabryka czekolady

Kurort Soneva Kiri Koh Kood Beach posiada również własną fabrykę czekolady w stylu Willy Wonka. Tutaj goście mogą wybierać spośród wielu czekoladek, trufli i czekoladek do picia przygotowanych od podstaw na wyspie. Jakby tego było mało, ośrodek szczyci się również lodziarnią na świeżym powietrzu „Ever Soneva So Chilled”, w której goście mogą wybierać spośród ponad sześćdziesięciu smaków lodów i sorbetów.

The Den

W przeciwieństwie do wielu luksusowych kurortów, Soneva Kiri Koh Kood wita rodziny i oferuje niesamowite udogodnienia, w tym „The Den”, to bambusowa konstrukcja jest niesamowitym miejscem z salą muzyczną, salą gier, biblioteką i salą plastyczną, w której dzieci mogą puścić wodze fantazji pod okiem profesjonalnych opiekunek z ośrodka.

The Dining Pod

Ośrodek ma The Dining Pod, który jest przeżyciem, którego nigdy nie zapomnisz, to wykonana z bambusa kapsuła jadalnia która unosi się na wysokość 16 stóp, dając gościom fantastyczny widok na wybrzeże Koh Kood z otaczającego lasu, z jedzeniem podawanym przez „latającego kelnera” który dostarcza wykwintne posiłki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze “Soneva Kiri – Koh Kud – Tajlandia”