Amandari – Bali

Tropikalna wyspa Bali w Indonezji to miejsce na liście życzeń, które jest tak magiczne, jak mają nadzieję odwiedzający. Bali to hinduska wyspa w kraju w większości muzułmańskim, gdzie panuje spokój i szacunek. Podróżni mogą zanurzyć się w naturze na dziewiczych plażach i zamglonych górach lub chłonąć balijską sztukę, targi i gorące nocne życie wyspy. A gdzie powinien zatrzymać się luksusowy podróżnik na Bali? W najlepszych z najlepszych luksusowych hoteli na Bali właśnie tutaj.

Amandari to zapierający dech w piersiach, spokojny kurort położony na zielonych wzgórzach północno-centralnych wyżyn Bali, w pobliżu centrum sztuki Ubud. Jego ekskluzywni goście, głównie zamożne pary, przyjeżdżają tu dla czystego piękna i niezwykłego spokoju kurortu.

Amandari zaprojektowano na wzór tradycyjnej balijskiej wioski, z kamiennymi chodnikami łączącymi 31 pojedynczych willi i apartamentów ze szczytowym dachem. Obiekty te są całkowicie prywatne i oferują takie udogodnienia jak baseny z łazienkami, pawilony restauracyjne na świeżym powietrzu i bujne ogrody. Amandari oferuje lokalne, ekologiczne menu restauracyjne, balijski rytuał oczyszczania spa, basen bez krawędzi o długości ponad 30 metrów i 1400-letnią hinduską świątynię strzeżoną przez kamiennego tygrysa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *