G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
Travian

Travian

Travian

Travian to strategiczna gra on-line  polegająca na zakładaniu i rozbudowywaniu osad oraz handlowaniu i walczeniu z innymi graczami. W Travianie dostępne jest pięć nacji takich jak : Galowie, Rzymianie, Germanie oraz niedostępne Natarzy i Natura. Gra dobiega końca, gdy któryś z graczy wybuduje Cud Świata na setny poziom. Aby zbudować Cud Świata, należy mieć wcześniej podbitą wioskę Natarów oraz dwa plany konstrukcyjne (Artefakty). Wioski Natarów wprowadzone zostają przez system gry dopiero później. W osadzie z cudem świata można wybudować duży spichlerz i duży magazyn surowców. Osada ta nie może być stolicą.

Prawdziwa rozgrywka MMO

Dołącz do opowieści, na którą składa się skomplikowana sieć działań graczy. Przemierzaj świat tak wielki, że przebycie go zajmuje najszybszym jeźdźcom całe dni. Morderczy Germanie, twardzi Rzymianie i pomysłowi Galowie będą po Twojej stronie – lub na Twej drodze. System handlowy w całości zarządzany przez graczy pozwala osobie z odpowiednimi umiejętnościami zarobić fortunę. Postaraj się zdobyć każdy unikatowy artefakt – lub wybuduj Cud Świata najszybciej w historii. W Travianie: Legends możesz być, kim tylko chcesz.

Droga do panowania

Wszyscy wielcy ludzie zaczynali tak samo: od zrobienia pierwszego kroku. Od tego momentu wszystko jest w Twoich rękach. Poszerzaj granice, aż ta pierwsza osada w cieniu drzewa stanie się centrum potężnego imperium, nad którym słońce nigdy nie zachodzi. Przemierzaj świat i odkrywaj pełne bogactw oazy. A na koniec ostatecznie wyeliminuj tych, którzy staną Ci na drodze. Owoce Twoje pracy poznasz w każdym budynku, każdym żołnierzu i każdym kroku, który doprowadzi do rozkwitu Twojej cywilizacji.

Cud Świata

Nie doświadczysz prawdziwej potęgi, jeśli nie zbudujesz czegoś naprawdę monumentalnego, gdy cały świat zatrzyma się, aby oddać Ci chwałę. Postaw Cud Świata wspólnymi siłami z sojuszem, a serwer będzie Twój. Odbędą się największe wojny, najpotężniejsze koalicje będą walczyć, a na koniec wszystko może zależeć od jednego, decydującego ruchu. W tej chwili prawdy przyjaciele staną się zaciekłymi wrogami, a dawni rywale zdesperowanymi sojusznikami. To czas, aby bohaterowie przeszli do legend. Jesteś gotów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *