Celestin Residence

Celestin Residence Gdańsk

Celestin Residence Gdańsk

Celestin Residence Gdańsk to wyjątkowe miejsce dla szukających komfortowego noclegu w dogodnej lokalizacji w Gdańsku, w miejscu gdzie historia przenika się ze współczesnością. Budynek został wzniesiony w 1577 roku. Znajdowała się tu szkoła świętojańska, w której nauczycielem języka polskiego był Krzysztof Celestyn Mrongowiusz (1764 – 1855), kaznodzieja i obrońca polskości w zaborze pruskim. W historycznym budynku oferujemy nowoczesne rozwiązania o wysokim standardzie, aby w komfortowy sposób przenieść gości do świata przeszłości.

Celestin Residence położony jest w centrum gdańskiego Śródmieścia, tuż obok malowniczego Starego Miasta. Naszym gościom gwarantujemy korzystny stosunek ceny do jakości oferowanych usług. Oryginalny wystrój pokoi, sala śniadaniowa i konferencyjna pozwolą Państwu spędzić wyjątkowe chwile w miejscu, gdzie poznać można smak czasów przeszłych.

Wysoki standard obiektu i komfortowe pokoje w przystępnej cenie są dla Państwa dostępne przez cały rok. Mamy wiele pomysłów i możliwości, które wyróżniają nas na rynku. Celestin Residence to gwarancja najwyższej jakości usług.

Celestin Residence dysponuje 31 nowoczesnymi pokojami o wysokim standardzie i wyjątkowym wystroju. Do Państwa dyspozycji pozostają pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, a także wysokiej klasy apartamenty: Rodzinny, Gdański oraz Mrongovius, gdzie można pomieścić aż do pięciu osób. Już Państwu pozostawiamy wybór pokoju z łóżkami typu Twin (pojedyncze) lub Queen (małżeńskie).

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem lub wanną, suszarkę do włosów, telefon stacjonarny, a także telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych w kilku językach. Dodatkowo pokoje posiadają biurko do pracy z wygodnym krzesłem i fotelem, istnieje również możliwość przygotowania kawy lub herbaty. W trosce o Państwa bezpieczeństwo w pokojach znajdują się również sejfy. W całym hotelu dla naszych gości dostępny jest bezpłatny dostęp do Internetu zarówno za pomocą WiFi z łączem światłowodowym, a także połączenia kablem WLAN.

Przydatne Informacje:

Celestin Residence
ul. Straganiarska 19
80 – 837 Gdańsk (Stare Miasto)
+48 58 506 56 00
+48 530 028 058
+48 58 329 21 25 (fax)
recepcja@celestinresidence.pl
biuro@celestinresidence.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *