G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
Pokoje Zamoyskiego

Pokoje Zamoyskiego Zakopane

Pokoje Zamoyskiego Zakopane

Pokoje Zamoyskiego Zakopane położone tuż przy Krupówkach – centrum życia Zakopanego. Wyjątkowy standard obsługi i gustownie wykończone pomieszczenia, zagwarantują Ci miłe wspomnienia z pobytu w najwyższych polskich górach. O naszej renomie świadczy fakt, że gościli tu przed Tobą wyjątkowe osobistości polskiej kultury, m.in.: Czerwone Gitary, 2 plus 1, Michał Milowicz, Pectus, K.A.S.A, Zbigniew Wodecki, Wilki, Robert Rozmus, Pudelsi, Piersi i inni.

W tym samym budynku co nasze Pokoje, znajduje się także Watra – klub muzyczny, restauracja i browar, więc jeśli tylko będziesz miał ochotę – możesz zejść na dół, aby spróbować wyśmienitej kuchni regionalnej, zatańczyć na codziennym dancingu z muzyką na żywo, czy wreszcie – rozsmakować się w prawdziwym, ważonym na Twoich oczach piwie.

Brzmi kusząco? Więc nie zepsujemy tego wrażenia ceną: pobyt u nas jest dużo atrakcyjniejszy nie tylko ofertowo ale i cenowo, w porównaniu do luksusowych hoteli o podobnym standardzie! Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz osobistego kontaktu z naszą recepcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *