G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Willa U Franka

Willa U Franka

Piszczory 19a, 34-500 Zakopane
Willa U Franka znajduje się w największym i najpiękniejszym Polskim górskim mieście – Zakopanem. Nasza lokalizacja pozwala w bardzo prosty sposób dostać się zarówno w pobliskie Tatry, jak i do centrum Zakopanego. Nasz obiekt jest znakomitą bazą noclegową do wypadów w Tatry. Poniżej domu znajdują się przystanki busów jadących bezpośrednio do centrum miasta oraz do Kuźnic.
W willi panuje zawsze miła, ciepła, rodzinna atmosfera. Każdy gość jest dla nas bardzo ważny.
W willi U Franka w Zakopanem przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa komfortowe, przytulne pokoje dwu, trzy oraz czteroosobowe. W każdym pokoju znajduje się osobna łazienka oraz TV. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze pokoje zapewniły Państwu spokojny wypoczynek. Większość pokoi posiada również balkony, z których rozpościera się przepiękny widok na całą panoramę największych Polskich gór – Tatr.

Dla naszych gośći oferujemy także całodzienne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje), serwowane w naszej jadalni. Proponujemy wyśmienite potrawy regionalnej kuchni. Dla osób lubiących gotować istnieje także możliwość korzystania z osobnej kuchni, w celu przygotowania własnych posiłków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *