Ck Browar

C.K. Browar

C.K. Browar

W tej piwnicy, raju dla piwoszy, można spędzić całą noc, jedząc i tańcząc pod sklepionymi łukami. Ten tętniący życiem pub serwuje własne, lokalne piwo, a także typowe dania kuchni polskiej. Jedną z wielu zalet C.K. Browar oprócz atrakcyjnej lokalizacji w centrum miasta, 5 minut od Rynku Głównego, jest powierzchnia mogąca pomieścić około 500 osób.

CK Browar

C.K. Browar to lokal, którego tradycja sięga 1996 roku to właśnie wtedy w tych zabytkowych piwnicach, powstał PUB z własnym Mini Browarem, Restauracja i Club. Przede wszystkim dzieli się na trzy strefy. W piwnicach CK Browar mieszczą się pub, w którym można zasiąść i kosztować warzonego na miejscu piwa z mini browaru. Jest też restauracja, która jest nieco spokojniejszą częścią lokalu, a nawet klub Laboratorium, gdzie na parkiecie można szaleć do białego rana.

Pub

To miejsce, idealne do tego, by spotkać się z przyjaciółmi, spędzić czas ze znajomymi po pracy, czy świętować urodziny. Ten pub został stworzonych dla wszystkich, którzy lubią klubowy klimat, atmosferę zabawy i dobrą muzykę, która poprawia humor.

Na uwagę zasługuje wyjątkowy wystrój lokalu i wyśmienite piwo, które jest warzone na miejscu. Lokalne piwo, jedyne takie w Krakowie, podawane w specjalnych rurach lub kuflach, jest znakomitą atrakcją i urozmaici każdy wieczór. Piwo z mini browaru smakuje inaczej niż piwa produkowane masowo przez wielkie koncerny. Warto chociaż raz spróbować tego piwa, aby przekonać się, że góruje ono smakiem nad masową produkcją.

Co ciekawe można wejść na zaplecze i zobaczyć mini browar od kuchni. Taka wycieczka i zobaczenie jak powstaje piwo, to nie lada gratka dla każdego amatora tego trunku. Warzą tutaj Piwo według starej austro-węgierskiej receptury, a piwo zawsze jest świeże, ponieważ wprost z tanków trafia do kufli gości.

Szeroki wybór smaków dobrego piwa sprawi, że każdy wieczór może inaczej smakować, a delektowanie się nim pozwoli poczuć prawdziwy smak wolności i pełni życia. Do wyboru jest kilka rodzajów piwa, zatem każda osoba znajdzie smak dla siebie. Są piwa jasne, pszeniczne, miodowe i ciemne. A także co sezon udostępniamy jeden dodatkowy smak piwa. Istnieje możliwość degustacji piw lub też zamówienia od razu dzbanka wybranego piwa.

Restauracja

To prawdopodobnie najlepsza restauracja w Krakowie – CK Browar. Ulokowana w zabytkowych piwnicach, gdzie od lat nieprzerwanie zaprasza w swoje progi miłośników doskonałej kuchni, a także smakoszy wybornego krakowskiego piwa. Restauracja CK Browar Kraków znana jest z ciekawego wystroju wnętrza.

CK Browar oprócz ogromnej sali głównej, której wystrój jest interesujący i sprawiający wrażenie przesiadywania w zamkowej komnacie, oferuje jeszcze dwie specjalnie przygotowane sale dla gości. Są to sala myśliwska oraz sala rycerska. W nich można poczuć się jak w prawdziwym zamku dowodzonym przez rycerzy czy też w chatce myśliwego.

C.K. Browar, to restauracja, która spełnia najwyższe standardy, gwarantuje smaczne jedzenie i wyjątkowy klimat. Sala restauracyjna jest klimatyzowana i przestronna, urządzona w wyjątkowym stylu. Wystrój przywodzi na myśl stary austriacki fort wojskowy.

Goście restauracji mogą liczyć na profesjonalną i miłą obsługę oraz smaczne, estetycznie podane jedzenie, w ofercie restauracja posiada liczne przystawki, dania obiadowe oraz pyszne desery. Wśród bogatej oferty smacznego jedzenia znajdują się także dania firmowe, które są specjalnością szefa kuchni.

Kawa

Wchodząc na kawę zawsze, można dodatkowo zamówić smaczny deser. Restauracja CK Browar oprócz dużego wyboru kaw jak espresso, lungo, americano czy smakowe latte, podaje też desery. Sporo osób może uznać kawę za deser, ponieważ dostępne są latte chałwowe czy latte cynamonowe, które są dość słodkie, ale wciąż można w nich wyczuć kawę. Warto wiedzieć, że od czwartku do niedzieli w menu dostępna jest kremówka krakowska z sosem truskawkowym.

Club

W C.K. Browar pomyśleli również o tych, którzy lubią dobrą zabawę przy dźwiękach klubowej muzyki, i mieści się tam Club Laboratorium, którego poszczególne elementy wystroju nawiązują do laboratorium chemicznego. Jak to bywa w laboratorium – muszą znaleźć się probówki. Zobaczycie je na ścianie oraz jako niebanalną formę kieliszków. Są jedynym lokalem, który kamikaze i wściekłe psy podaje w probówkach.

Przydatne informacje:

Adres: Podwale 6-7, Kraków
Telefon: +48 12 429 25 05
Email: info@ckbrowar.krakow.pl
Www: ckbrowar.pl
Rezerwacje Pub, Restauracja: tel. +48 (12) 428 26 50
Rezerwacje w Clubie Laboratorium: Tomasz Jaworski tel.kom. 664 952 535
Club otwarty jest od wtorku do soboty od 18:00, a w piątki i soboty gra DJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *