Klub Pralnia – Wrocław

Pralnia znajduje się obok starych fabryk i magazynów, na uboczu głównego, wrocławskiego szlaku imprezowego. Wyjątkowa przestrzeń – stworzona z myślą o szeroko pojętych działaniach artystycznych, wewnątrz której czekają na Was postindustrialne, przestronne sale, uzbrojone w najnowszą technikę, klimatyczne przydymione korytarze i iście surowe otoczenie. Dziś to przestrzeń z duszą i niepowtarzalnym klimatem, który czuje się od przekroczenia drzwi wejściowych.
Pomimo ogromnej powierzchni, nie zapomnieliśmy o tym, aby wystrój dostosowany był do klimatu imprez, a m.in. wyznaczone miejsca do palenia oraz szatnie, strefa backstage, zorganizowany bar i duża ilość toalet zapewniały komfort odwiedzającym.

Eventy w Pralni organizowane są cyklicznie, a artyści, którzy występują przed pralniową publicznością są w czołówkach światowych rankingów ambitnej muzyki klubowej oraz zasilają składy festiwali z muzyką elektroniczną. Do dyspozycji jest zarówno duża sala koncertowa, kameralny chillroom, jak również zniewalająca przestrzeń barowa.

Lokalizacja

Wrocław, Krakowska 100

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *