G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Klub Pralnia – Wrocław

Pralnia znajduje się obok starych fabryk i magazynów, na uboczu głównego, wrocławskiego szlaku imprezowego. Wyjątkowa przestrzeń – stworzona z myślą o szeroko pojętych działaniach artystycznych, wewnątrz której czekają na Was postindustrialne, przestronne sale, uzbrojone w najnowszą technikę, klimatyczne przydymione korytarze i iście surowe otoczenie. Dziś to przestrzeń z duszą i niepowtarzalnym klimatem, który czuje się od przekroczenia drzwi wejściowych.
Pomimo ogromnej powierzchni, nie zapomnieliśmy o tym, aby wystrój dostosowany był do klimatu imprez, a m.in. wyznaczone miejsca do palenia oraz szatnie, strefa backstage, zorganizowany bar i duża ilość toalet zapewniały komfort odwiedzającym.

Eventy w Pralni organizowane są cyklicznie, a artyści, którzy występują przed pralniową publicznością są w czołówkach światowych rankingów ambitnej muzyki klubowej oraz zasilają składy festiwali z muzyką elektroniczną. Do dyspozycji jest zarówno duża sala koncertowa, kameralny chillroom, jak również zniewalająca przestrzeń barowa.

Lokalizacja

Wrocław, Krakowska 100

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *