G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Park Wodny w Krakowie

Park Wodny w Krakowie

Jeden z największych aquaparków w Polsce i Europie! Zapewniamy kompleksowe usługi o charakterze rekreacyjno-zdrowotnym.
W ich skład wchodzą: jedna z największych w Polsce hala basenowa z szeregiem atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych wraz z SAUNARIUM, klub treningowy FitPark Park Wodny oraz Restauracja Rodzinna Siesta.

Wśród atrakcji Parku Wodnego znajdują się między innymi zjeżdżalnie zewnętrzne i wewnętrzne, baseny z hydromasażami i biczami wodnymi, brodzik z wyspą piratów dla dzieci, tęczowa ścieżka, rwąca rzeka, tory do pływania oraz wiele innych.

W sezonie letnim obiekt posiada plażę zewnętrzną Stacja Parkowa z dwoma piaszczystymi plażami, wodnym placem zabaw oraz suchymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. 

Park Wodny w Krakowie to popularny kompleks rekreacyjny oferujący szeroki zakres atrakcji dla osób w różnym wieku. Zlokalizowany w północnej części Krakowa, Park Wodny oferuje bogaty wybór basenów, zjeżdżalni, saun, siłowni oraz innych atrakcji rekreacyjnych.

Park Wodny w Krakowie to kompleks basenów rekreacyjnych z mnóstwem ilością wodnych atrakcji. Park Wodny oferuje m.in. różnego rodzaju zjeżdżalnie wodne, w tym brodzik dla dzieci, ścianki wspinaczkowe, hydromasaże oraz rwącą rzekę.

Dla osób poszukujących relaksu i odprężenia, Park Wodny w Krakowie oferuje również Saunarium – to doskonałe miejsce relaksu i regeneracji. W obiekcie znajduje się również Restauracja Rodzinna Siesta, gdzie można zregenerować siły po aktywnym dniu spędzonym na basenie i wodnych atrakcjach.

Park Wodny w Krakowie jest popularnym miejscem zarówno dla mieszkańców miasta, jak i turystów, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy panujące wysokie temperatury sprzyjają korzystaniu z atrakcji wodnych.

Przydatne informacje:

Park Wodny w Krakowie S.A., Dobrego Pasterza 126, 31-416 Kraków
Godziny otwarcia: 8:00-22:00
Telefon: +48 12 616 31 90
E-mail: biuro@parkwodny.pl
www: http://www.parkwodny.pl

Pełny Cennik

Mapka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 komentarze “Park Wodny w Krakowie”