G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Darmowe rzeczy do zrobienia w Detroit

Darmowe rzeczy do zrobienia w Detroit

Darmowe rzeczy do zrobienia w Detroit. W wiadomościach ekonomicznych może być coś interesującego, ale pomyślenie dwa razy, zanim wydasz zbyt dużo pieniędzy na rozrywkę, jest nadal dobrym pomysłem. Niezależnie od tego, jaki jest Twój budżet, możesz spędzić miło czas w Detroit i okolicach. Aby pomóc Ci myśleć nieszablonowo, oto lista tanich i darmowych rzeczy, które Ty i Twoja rodzina możecie zrobić w Detroit.

Festivals and Fairs (Festiwale i targi)

Bez względu na porę roku, w dzielnicy Metro Detroit odbywa się wiele festiwali i targów. Podczas gdy niektóre wymagają opłaty za wstęp, wiele z nich jest bezpłatne. Po prostu pojaw się i weź udział w ludowych festiwalach w Frankenmuth, Plymouth i Rochester; parady wakacyjne w centrum Detroit; oraz targi sztuki w całym rejonie metra Detroit. Niektóre darmowe ulubione to: GM River Days; Pontiac’s Arts, Beats & Eats; i Woodward Dream Cruise.

Factory Tours (Wycieczki po fabrykach)

Niezależnie od tego, jakie są twoje przyjemności – samochody, misie, czekolada – prawdopodobnie w fabryce w Detroit produkuje się… Kilka fabryk oferuje bezpłatne wycieczki z przewodnikiem, które są absolutnie fascynujące. Możesz cieszyć się: Chelsea Teddy Bear Company, Morley Candy Makers i Sanders Candy Factory oraz Ford Rouge Factory Tour, gdzie montowana jest ciężarówka Ford F-150

Small Airplanes (Małe samoloty)

Wiele lokalnych lotnisk, takich jak port lotniczy Mettetal w Canton, ma stoły piknikowe ustawione na przyniesiony z własnych posiłków lunch i wspaniały widok na małe samoloty startujące i lądujące. Możliwe jest również, że dzieci otrzymują bezpłatną podróż samolotem; zapytaj w biurze lotniska.

Local Museums (Miejscowe muzea)

W Detroit Adventure Pass bierze udział 28 muzeów. Program pozwala na zdobycie aż czterech bezpłatnych biletów do muzeum w Detroit, odprawiając się w lokalnej bibliotece w ciągu siedmiu dni od planowanej wizyty. Niektóre z największych muzeów w okolicy nie biorą udziału, ale kilka z nich tak, w tym Detroit Institute of Arts, Edsel i Eleanor Ford House, Cranbrook Institute of Science i Ford Rouge Factory Tour. Podczas, gdy niewątpliwie upuścisz monetę lub trzy podczas wędrówki wśród eksponatów, Marvelous Marvelous Mechanical Museum w Farmington Hills nie wymaga opłaty wstępu. Jest to niezwykła atrakcja z dziesiątkami zabytkowych monet i eksponatów wystawowych.

Beaches and Parks (Plaże i parki)

Detroit, największe miasto Michigan, położone jest nad rzeką Detroit, która łączy jezioro Erie i jezioro St. Clair, naprzeciwko Windsor w Ontario. Downtown Detroit ma RiverWalk, szeroką, cementową ścieżkę rowerową, łyżwową i pieszą z rzeką Detroit graniczącą z jedną stroną i greenway z drugiej. Ale prawdziwym wyzwaniem jest niesamowita liczba dziur i plaż, w tym wspaniały, drobny piasek wzdłuż Wielkich Jezior. Zarówno w samym mieście, jak i w regionie metropolitalnym, jest mnóstwo parków z zielonymi trawnikami i placami zabaw. Należy pamiętać, że większość plaż i parków w rejonie Metro Detroit wymaga pozwolenia na wjazd pojazdu. Michigan jako całość jest obdarzony wspaniałymi piaszczystymi plażami i trawiastymi wydmami, dzięki położeniu geograficznemu graniczącemu z czterema Wielkimi Jeziorami, ze wschodu na zachód: jezioro Erie, jezioro Huron, jezioro Michigan i jezioro Lake Superior.

Public Gardens and Nature Areas (Ogrody publiczne i obszary przyrody)

W dzielnicy Metro Detroit, jeśli chcesz zatrzymać się i poczuć zapach róż lub wybrać się na wycieczkę po lesie à la Thoreau, istnieje kilka parków, obszarów przyrody i ogrodów do wyboru – wszystko za darmo.

Shopping Malls (Centra handlowe)

Michigan w ogóle, a w szczególności w okolicy Detroit, znajdują się jedne z najlepszych centrów handlowych w kraju. Pomimo majestatycznego użycia marmuru, strzelistych świetlików, okazjonalnych koncertów i innowacyjnych miejsc do zabawy, nie ma opłaty za wstęp, aby wybrać się na spacer lub posiedzieć w dowolnym centrum handlowym w Detroit. Co więcej, centra handlowe zapewniają również miejsce do odpoczynku od niestabilnej pogody w Michigan.

Free Sailing Lessons (Darmowe lekcje żeglarstwa)

Klub żeglarski University of Michigan daje ci możliwość wypróbowania żeglarstwa i wzięcia kilku lekcji za darmo. W sobotnie poranki klub żeglarski, położony na Baseline Lake w Dexter, pozwala odwiedzającym po prostu zapisać się na bezpłatną lekcję żeglarstwa (lub dwóch) z członkiem klubu.

Art & Architecture (Sztuka i architektura)

Bez względu na to, czy wybiorą się Państwo pieszo przez centrum Detroit, czy też udadzą się na pobliskie przedmieścia, można odkryć sztukę publiczną autorstwa uznanych artystów i klasycznych przykładów architektury Art Deco i architektury włoskiego renesansu.
Śródmieście Detroit: Spacer po mieście przybliży Cię do osobistości z kilkoma słynnymi posągami, w tym Duchem Detroit i 24-stopowym brązowym ramieniem Roberta Grahama, który miał być pomnikiem boksera Joe Louisa. Detroit jest także domem dla znanych architektów, Alberta Kahna, Wirt Rowlanda i Louisa Kampera oraz ich budynków.
The University of Michigan: Ten pomnik szkolnictwa wyższego jest skarbnicą sztuki publicznej, wśród dzieł: The Wave by Maya Lin, artystka, która zaprojektowała Vietnam War Memorial w Waszyngtonie.

Geocaching

Geocaching to stosunkowo nowy sport, który polega na znalezieniu ukrytej pamięci podręcznej, która może mieć rozmiar od pojemnika z filmem do słoika z masłem orzechowym. Chodzi o znalezienie obiektu poprzez podłączenie jego współrzędnych do podręcznego urządzenia GPS (Global Positioning System). Najlepszą rzeczą jest znalezienie ukrytych rzeczy w obszarach przyrody, parków i cmentarzy. To dlatego, że gra nie polega wyłącznie na znalezieniu skarbu; podróż to połowa zabawy, ponieważ podczas polowania będziesz odkrywać nowe dzielnice i naturalne obszary w okolicy stacji metra Detroit.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 komentarze “Darmowe rzeczy do zrobienia w Detroit”