G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —
delipark

Deli Park w Trzebawiu

Deli Park w Trzebawiu

Deli Park w Trzebawiu to nowy park edukacyjno-rozrywkowy w miejscowości Trzebaw, oddalonej zaledwie 15 minut od Poznania. DELI Park to doskonałe miejsce na wypoczynek i zabawę!

Prehistoryczne zwierzęta

Cofniesz się do dawnych czasów, kiedy to w trwającej ponad milion lat epoce lodowcowej na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego i jego okolic żyły takie zwierzęta, jak mamut, nosorożec włochaty czy tur. Przygotowaliśmy ciekawostki dotyczące historii tych interesujących zwierząt, ich zachowań. Znajdziesz tu plansze z dokładnymi opisami każdego przedstawionego gatunku.

Gigantyczne owady

Wielkopolski Park Narodowy, to dom dla 3 tysięcy gatunków owadów. Część z nich jest pod ścisłą ochroną, gdyż grozi im wyginięcie. Należą do nich m.in. jelonek rogacz oraz kozioróg dębosz. Na ekspozycji „Gigantyczne owady” w DELI Parku można obejrzeć to, co na co dzień jest niedostrzegalne – chronione gatunki owadów z Wielkopolskiego Parku Narodowego w rozmiarze XXL. Dzięki wystawie poznasz fragment ginącej przyrody, dowiesz się więcej o wędrówkach owadów, przyjrzysz się z bliska ich budowie.

Park miniatur

W ciągu jednego dnia możesz stanąć obok najważniejszych światowych zabytków. Podróż dookoła świata w „Parku Miniatur to fascynujące przeżycie. Możesz ją odbyć zaledwie w jeden dzień. W Parku Miniatur zgromadziliśmy repliki najsłynniejszych budowli z różnych kontynentów, także te wpisane na listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego UNESCO. Miniatury zabytków zostały odwzorowane z dokładnością do najmniejszych detali, co pozwoli zaznajomić się z ich wartością architektoniczną i kulturową.

Mini Zoo

W Mini Zoo na terenie DELI Parku spotkasz zwierzęta domowe, ale także alpaki czy lemury. Od ich opiekunów dowiesz się kilka ciekawostek o ich upodobaniach i zwyczajach. Mini Zoo to zabawa, nauka i wypoczynek. Zaprzyjaźnij się z naszymi ulubieńcami, wybierz pupila, nadaj mu imię i zostań jego wirtualnym przyjacielem! Już wkrótce będziesz mógł podglądać rozwój naszych zwierząt on-line, dzięki zamontowanej w Mini Zoo kamerze.

Interaktywne Place Zabaw

Interaktywne place zabaw, to specjalnie przygotowane ekrany edukacyjno – rozrywkowe dzięki którym możesz dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat życia Mamuta DELI, nakarmić go i pograć w wyjątkowe gry z Mamutem w roli głównej. W DELI Parku czekają na Ciebie również eko-zadania, układanki i łamigłówki. Zostań odkrywcą – zobacz jak fascynująca jest natura! Na terenie DELI Parku znajduje się także zewnętrzny plac zabaw. To 1 000 m2 czystej zabawy na świeżym powietrzu! Huśtawki, zjeżdżalnie – wszystko to stworzone z myślą o młodych poszukiwaczach przygód. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka jeszcze jedna sala zabaw.

Podniebna Eko-Wioska

Marzeniem wielu młodych dzieci było posiadanie samotni, gdzie można było skrywać swoje własne skarby. Oglądając amerykańskie kino familijne z zazdrością patrzyliśmy na domki zawieszone na drzewach. Z tej tęsknoty narodził się pomysł powieszenia na drzewach domków i tarasów, które będą połączone mostkami. I tak od idei do realizacji. Od stycznia trwają prace przy Podniebnej Wiosce DELI Parku w Rosnówku koło Poznania.

Przydatne informacje:

Deli Park Hotel-Restauracja „Delicjusz” Sadłocha Spółka jawna
ul. Poznańska 1,Trzebaw
NIP: 777-296-01-75
Nr konta BS O/Komorniki 44 9043 1025 2025 0055 2437 0001|

BIURO

Szymon Stefaniak
tel. 797­992­720
mail:  s.stefaniak@delipark.pl

tel. 61 81 95 262
mail: info@delipark.pl

Zgłoszenie grup i wycieczek
tel. 797 999 000
tel. 61 81 95 262
mail: rezerwacja@delipark.pl

DOJAZD

* Autobus linii 703 z Górczyna do Rosnówka (Przystanek Stawnego)

* PKS Poznań -Zielona Góra (należy powiedzieć kierowcy że wysiada się na przystanku Trzebaw Delicjusz)

* PKP  stacja: Trzebaw / Rosnówko

* Samochodem: park mieści się 15 km od Poznania w kierunku na Wrocław – droga krajowa nr 5.

PARK POSIADA BEZPŁATNY PARKING DLA WSZYSTKICH GOŚCI

Godziny otwarcia DELI Parku w grudniu:

od 14.00 do 20.00 każdego dnia – kasy czynne do 19.00

GODZINY OTWARCIA PARKU NIE DOTYCZĄ WCZEŚNIEJ UMÓWIONYCH GRUP ZORGANIZOWANYCH

Cennik:

Bilet normalny                               27 zł

Bilet ulgowy                                  22 zł

Bilet grupowy powyżej 15 osób  20 zł 

Bilety rodzinne

2+1                                                 70 zł

2+2                                                  81 zł        

2+3                                                  100 zł        

kolejne dziecko 20 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 komentarzy “Deli Park w Trzebawiu”