G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

League of Legends

League of Legends to drużynowa gra strategiczna On-line. Polega na działaniu z sojusznikami w celu zniszczenia nexusa wroga, który znajduję się w środku ich bazy. Zaczynamy na wybraniu jednego spośród wielu bohaterów, niektórzy to strzelcy zadający obrażenia z dystansu inni to wojownicy walczący w zwarciu, są też magowie, którzy za pomocą czarów kontrolują i ranią wrogów.
Po rozpoczęciu rozgrywki pojawicie się z sojusznikami na platformie startowej, to miejsce które odnawia zdrowie i manę oraz daję dostęp do sklepu z przedmiotami ulepszającymi wasze statystyki. Po zakupie początkowych przedmiotów udacie się do jednej z trzech alej zwanych potocznie górą, środkiem lub dołem, możecie również udać się do dżungli znajdującej się między alejami pełnej potworów, zabijanie ich daje złoto, doświadczenie i potężnie wzmocnienia. Każda aleja to ścieżka między dwoma bazami strzeżona przez potężne wieże, będziecie musieli je zniszczyć, aby dostać się do ich bazy i unicestwić nexus przeciwników.
Wieże są niezwykle niebezpieczne i nawet najpotężniejszy bohater polegnie pod ich ostrzałem, aby zniszczyć wieże współpracujcie ze stworami. Stwory to sterowane przez komputer jednostki, które nieustępliwie brną aleją atakując napotkanych wrogów, wasi przeciwnicy również mają stwory, których likwidowanie daję doświadczenie i złoto, gdy znajdziecie się blisko wrogiej wieży z własnymi stworami będziecie mieli chwile na atakowanie wieży.Oto podstawy League of Legends: zdobądźcie złoto, kupcie przedmioty i zburzcie bazę wrogów a to wszystko podczas walki z przeciwnikami, którzy próbują zrobić wam dokładnie to samo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Komentarz do “League of Legends”