G-WAY.PL — Pomysł Na Weekend —

Montana Magica Lodge, Chile

Montana Magica Lodge, Chile

Montana Magica Lodge, Chile. Domek Montana Magica przypomina widok z Rivendale, „wioski hobbitów” Tolkiena. Spróbuj wyobrazić sobie hotelowy domek, w którym hobbici się budują, a goście wchodzą przez wiszący most linowy. Struktura tego fantastycznego hotelu ma kształt wulkanu, który wypływa codziennie z wody. Spadzista struktura wulkanu kryje w sobie 13 pokoi gościnnych i inne udogodnienia. Ponadto prywatny rezerwat przyrody wokół hotelu ma około 60 000 hektarów lasów deszczowych, które są domem wielu rzadkich roślin i zwierząt.

Głównym obiektem tego ekoturystyki jest przywilej doświadczania patagońskiego chilijskiego lasu deszczowego podczas pobytu w tym czterogwiazdkowym hotelu. Lokalizacja hotelu położona jest pomiędzy miastami Neltume i Fuy na południu Chile, w pobliżu Argentyny. Aby dotrzeć do tego miejsca, przeciętny turysta może polecieć do Santiago, Chile z dowolnego miejsca na świecie. Miasto Santiago oferuje zagranicznym turystom wygodę jazdy taksówką, wypożyczenia samochodu lub przejażdżki autobusem do miasta Neltume w południowej części kraju. Stamtąd można znaleźć hotel smack-dab w samym środku rezerwatu biologicznego Huilo Huilo w pobliżu Neltume w Chile.

Każdy, kto troszczy się o ekoturystykę i zajęcia na świeżym powietrzu, powinien odwiedzić ten jedyny w swoim rodzaju hotel w lesie. Turyści mogą korzystać z odkrytych wanny z hydromasażem wykutych z pni drzew lub zagrać w minigolfa, zbudowanego 40 stóp nad dnem lasu, który wije się nad rezerwatem przyrody. Przez cały rok można jeździć na nartach i snowboardzie na dziewiczych, lokalnych trasach. Inne zajęcia obejmują jazdę konną i podróż wzdłuż najdłuższej linii zip w Ameryce Południowej.

Rezerwat przyrody wypełniony ptakami i inną dziką przyrodą otacza hotel wulkanu. Turyści mogą cieszyć się wieloma naturalnymi wodospadami i jeziorami także ze względu na swoją dziką przyrodę, ponieważ zamieszkują ją żaby. W lesie deszczowym są paprocie, kwiaty, drzewa iglaste, grzyby i porosty. W pobliżu znajduje się niewielka atrakcja zwana stawem kaczym. Jest tam przechowywanych kilka zagrożonych gatunków kaczek leśnych. Spływy kajakowe i leniwie wędkarskie pozwolą Ci także zbliżyć się do ryb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 komentarze “Montana Magica Lodge, Chile”